Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2899 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ucakla Tv Götürmek

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Ucakla Tv Götürmek

Selamün Aleyküm Arkadaslar Ucakla Türkiyeye Tv götürebilirmiyim duyduguma göre bazi sirketler götürmezmis simdi bazilari niye zahmet cekicen türkiyeden al falan filan ben yeni tv aldim eskisini götürmek istiyorum simdi benim bilmek istedigim 1- ucakta problem olurmu 2- gümrük ne kadar oluyor eger cok gümrük varsa yani pahaliya mal olursa ozaman degmez götürmek istedigim tv 55 inc lütfen bu konuda bilgisi olanlar cevap versin

2. Sponsor Reklam
    Üye freeman28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    17 mesaja 54 teşekkür aldı
    Alıntı xusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm Arkadaslar Ucakla Türkiyeye Tv götürebilirmiyim duyduguma göre bazi sirketler götürmezmis simdi bazilari niye zahmet cekicen türkiyeden al falan filan ben yeni tv aldim eskisini götürmek istiyorum simdi benim bilmek istedigim 1- ucakta problem olurmu 2- gümrük ne kadar oluyor eger cok gümrük varsa yani pahaliya mal olursa ozaman degmez götürmek istedigim tv 55 inc lütfen bu konuda bilgisi olanlar cevap versin
    Aleykümselam usta,
    ben kendim bu mart ayında THY ile götürmek istedim kabul etmediler
    diğer şirketleri bilemiyeceğim..

Saygılar...

Tecrübeli Üye oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    381
    139 mesaja 290 teşekkür aldı
    malesef artık tv almıyolar geçen sene bende sormadan yeni tv aldım sonra sordum almıyolar sen istersen hangi şirketten bilet alırsan direk uçak şirketini ara sor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sagolun arkadaslar bende öyle yapacam peki gümrük hakkinda bir bilgisi olan varmi sonucda kullanilmis tv eger dedigim gibi maliyeti fazla olursa ugrasmama hic gerek yok yinede tesekkürler.

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    götüre bilirsin thy sor proforma fatura düzenlemen lazım değeri kadar kullanılmış Türkiye varınca gümrük ne uygular bilemeyiz....Almanyada örnek 50 eur ediyorsa 50 eur gümrük öeyebilirsin....kader kısmet risk olmadan hayat yok

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben gecen sene Kasim ayinda bir tane Sony LCD götürdüm. Fatura yoktu yanimda. Kayseri havaalaninda bir sorun cikmadi. Bana sordular kaca aldin Tv yi diye, bende 333 € aldigimi söyledim. Bana dediler ki 460 € kadar gümrük alinmiyor. Sadece 12 € TRT bandrol ücreti aldilar. Sirket Sunexpress di. Tv yi mavi(Blaue Sack) sardim. Hicbirsey de demedim burdan sorunsuz gitti.

Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    THY müsteri hizmetleri yolcu beraberinde bagaja TV almadiklarini söyledi, bunu gözönünde bulundurarak havaalanlarinda magdur olmayin.

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    En sağlıklısı bilet almadan uçak şirketini arayıp sormak lazım,sonra mağdur olmamak için,veya uçak şirketlerinin web sayfalarından da bilgi edinilebilir.

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    Arkadaşlar kusura bakmayın da,bazı konu açan arkadaşlar neden konuyu açtıktan sonra ortadan kayboluyorlar,neden konunun takipçisi olamıyorlar,en azından işini hallettiysen bile,nasıl hallettiğini iki kelime buraya yazsanızda diğer arkadaşlarda faydalansa bari,bu yüzden çoğu konulara cevap vermekte tereddüt ediyorum,çünkü konu açan bir kereye mahsus konu açıyor ve kayıplara karışıyor.

iyi forumlar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)