Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gülen Çocuk

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı

Gülen Çocuk

Bir İngiliz, bir Alman ve Temel aynı uçakta yolculuk yapıyorlarmış. Uçak İngiltere üzerinden geçerken İngiliz; "Ben ülkemi çok seviyorum... Bu yüzden elmamı ülkeme atacağım!" demiş ve elindeki elmayı kaldırıp uçaktan atmış. Uçak Almanya üzerinden geçerken Alman; "Ben de ülkemi çok seviyorum... Bu yüzden biramı ülkeme atacağım!" demiş ve elindeki bira şişesini fırlatmış uçaktan. Uçak Türkiye üzerinden geçerken Temel; "Ula pen ülkemi hiç sevmeyrum!" demiş ve çebinden bir el bombası çıkarıp uçaktan atmış.

Uçakla biraz daha dolaşmışlar ve herkes ülkesine dönmüş. İngiliz ülkesine döndüğünde sokakta ağlayan bir çocuğa rastlamış. Çocuğa sormuş:

- Neden ağlıyorsun küçüğüm?

Çocuk; "Bu gün kafama bir elma düştü. Çok canım acıdı!" demiş. Alman da ülkesine döndüğünde sokakta ağlayan bir çocuğa rastlamış. Çocuğa sormuş:

- Neden ağlıyorsun ufaklık?

Çocuk; "Bu gün kafama bir bira şişesi düştü. Hala canım acıyor!" demiş. Temel Türkiye'ye döndüğünde sokakta katıla katıla gülen bir çocuğa rastlamış. Çocuğa sormuş:

- Haçan niye boyle katila katila cüleyusun uşagum?

Çocuk; "Dün akşam yemekte iki tabak kurufasulye yedim. Bu gün bir gaz çıkardım karşıdaki ev yıkıldı!..." demiş.

2. 4 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)