Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2949 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Auto Radio DVD kullanan varmi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    215
    67 mesaja 121 teşekkür aldı
    Alıntı 66bozo66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cologne kardes nasil bir kamera taktin? araba icin mi aldin yoksa baska agleti AV girisine takarak mi görüntülü yapiyorsun???
    http://www.ebay.de/itm/2-x-9-Zoll-Au...EAAOSw4CFYy0Ss

http://www.ebay.de/itm/170-Ruckfahrk...AAAOSwXeJYLU2y

http://www.ebay.de/itm/7-Android-5-1...3D112213808412

Arkadaslar benim aldigim Ürünler bunlardi. Bir adet Android multimedia system bununla dvd, cd, ve sd kart ile video izleyip muzik dinleyebiliyorsun. Ben 64 gb micro Sd kart almistim icine onlarca cocuk filmi ve yüzlerce müzik felan yükledim ayrica Kopfsütze ler ile baglanabiliyor izine gidip gelirken cocuklar icin öyle iyi bir sey oldu ki sormayin gitsin. hersene cocuklar yolda cok kafami agritiyorlardi, ne zaman gelicez, yorulduk, langweilig gibi söylenip duruyorlardi, gecen sene hic sesleri cikmadi. Inferot kulakliklarida var bu cihazin onlar cocuk filmi izlerken ben önde müzik dinledim, youtube bakarak sürdüm. Tabii gözüm yoldaydi vieo yu ve filmleri sadece staularda felan actim.
    Ayrica 16 gb lik bir karta da Tomtom navi programini yükledim navigation u tüm izin boyunca kullanabiliyorsun. Sagolsun bu board da Garaveli usta var O Tom Tom navi paylasmisti onu buradan indirip yükledim.

Bunun haricinde Android ne varsa internetten indirip yükleyebiliyorsun, Turkuoe, Blitzer, Google earth, Yotube gibi bircok prograqm indirdim gerektiginde kullaniyorum.
    Iki tane Mikro SD kart girisi var, birisini sadece Navigation icin digerini ise Programlar, Müzik ve Filmler gibi diger seyler icin kullaniyorsun.

Kopfsütze lere gelince onlari 9 zoll almistim. Iki tane Inferot kulakliklari, iki tane joystik, iki tane Fernbedinung vardi. Icinde basit dos tütü oyunlarin yüklü oldugu bir de Cd vardi. Ayrica SD kart girisi ve CD , DVD girisi de vardi. Isterse iki cocuk ayri ayri, isterse ikisi ayni anda ayni oyunu oynayip yada filmi izleyebiliyorlar yada Öndeki Android Multimedia cihazdan acarsan tüm aranba ayni filmi yada müzügi izleyebiliyor.

Rückfahr kameraya gelince geri vitese takinca otamatik öndeki Android Multimedia dan acciliyor ve yaklastigin mesafeyi felan cok iyi gösteriyor. Ayrica gece görüs özelligi de var.

Bunlarin hepsine harcadigim para,
    1- 1 x Android Multimedia 300 euro
    2- 2x 9 zoll Kopfsütze 180 euro
    3- 1 x Rückfahr kamera 30 euro idi.
    4- 1x 64 gb micro Sd karti 20 Euro (Film, Müzik ve Programlar icin)
    5- 1x 16 gb micro sd karti 8 Euro (Navigation icin)

Montaj ücreti olarak ta toplamda sagi yukari 100 euro harcamisimdir..

Suana kadar gercekten cok cok memnun kaldim. Her arabada , özellikle izne gideceklerde mutlaka olmasi gerek. Zaten suan da fiyatlari biraz daha düsmüs durum da.
    Konu Cologne tarafından (07 Nisan 2017 Saat 20:46 ) değiştirilmiştir.

2. Cologne üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)