Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2897 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Auto Radio DVD kullanan varmi?

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Bende kulaniyorum memunum arada bir hic radiodan ses gelmiyor böyle olunca ya cihazi kapatip acmak gerekiyor bazende kapatip acincada olmuyor o zaman ön tarafta bulunan rezet dügmesine basinca düzeliyor

Genel olarak memunum ama cihazi biraz ögrenmek gerekiyor

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    215
    67 mesaja 121 teşekkür aldı
    Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kulaniyorum memunum arada bir hic radiodan ses gelmiyor böyle olunca ya cihazi kapatip acmak gerekiyor bazende kapatip acincada olmuyor o zaman ön tarafta bulunan rezet dügmesine basinca düzeliyor

Genel olarak memunum ama cihazi biraz ögrenmek gerekiyor
    reset dügmesitam olarak nerede?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı 66bozo66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

El_Diablo arkadas senin yasamis oldugun tercübe yalandir demem ve diyemem. Kötü cikan agletlerde var, ama pahali = kaliteli anlamina gelmez. Yasamadan tercübe olmaz, ama geneline bakilirsa bugünkü elektroniklerde 99% cinden, japonyadan gibi ülkelerden chipler, RAM, CPU gibi yerlerden geliyor. Simdiki Grundig, Mile vs. lerde bile hep Steuergerätlerde cin mali var.

Sunu demek istiyorum, MP3, Video ve Radio FM leri dinlerken seslerini en son ayara getirdim ve kalitede hic sorun yok. Ayrica benim gibi VW Passat Variant 3C5 2008modelleri olanlarda belki bilir Ses sistemi süper, muzigin sesini son ayara getirince basli olan sarkilarda sanki arabamda subwoofer varmis gibi süper ses geliyor.

Sorulariniz olursa yardimci olmaya calisiirim. Kötü türkcem icinde özür dilerim
    Bu yorumun üzerinde Onur kardesin yazdiklarina bakarsan aslinda tam olarak ne demek istedimi anlarsiniz.
    Haklisiniz , günümüzün hemen hemen bircok Elektronik aletletleri çinden geliyor. Ama her çin mali ayni kefene koymak yanlis olur. Büyük markalar dayanikli ve piyasada yarismak adina iyi malzeme kullanirken , no name firmalar piyasanin geri kalan kismina hitab ediyor.
    Ha bazi insanlarin bir Multimedia aletinden beklentileri yüksek olmaz, onun icin gereken özelliklere sahib olur.birsey diyemem. Ama bu kaliteli oldu anlamina tabiki gelmez. Daha cok isimi görür mantigi bu.
    Bu aletlerin ses kalitesi neye göre iyi, hangi marka model alete kiyasen daha iyi sorgulamak lazim. Biri 3000€ ses sistemini begenmezken digeri 100€luk radyoya bayilir....
    Ben özellikle Multimedya aletleri araclar icin TV DVD freischaltung ile ilgileniyorum. Benim tavsiyem bu taninmadik Multimedia aletlerinden uzak durmak.Ilk basda çalissa bile ilerde hizli bozuluyorlar....Ha isimi görür diyorsaniz , bozulursada cokda umrumda deyil diyorsaniz orasi ayri....

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    @Cologne Radyonun ön kisminda toplu igne büyüklünde bir delik olmasi gerek. Oraya gereken "igne" sokup basili tuttunuz zaman resetliyor alet kendini.

Tecrübeli Üye 66bozo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    132
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    android radiolar icin hangi programlari tavsiye edersiniz???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)