Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2939 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: JTC 65"lik 4K UHD TV 699€

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye afghan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    146
    169 mesaja 325 teşekkür aldı
    Ben cok farklı düsünüyorum bu konuda. Neden mi?
    Smart TV dediginiz bir FireTV ve Kodi'ye bakar. Ve istersen her sene daha yeni daha güncelini ve hizlisini alir takarsin. Suan mevcut SmartTV sistemlerin %90'indan cok daha kapsamli ve kullanisli.
    Önemli olan tv nin verdigi ekran kalitesi, çünkü bunu değiştirme imkanin yok, bu sabit kaliyor.
    Benim suanki TV bir 2010 model bir Toshiba, ayni düz mantik bir TV. Wifi yok, smart tv yok, sat receiver yok, LED panel ve gercekten güzel FullHD bir resim. Cok memnunum.
    Neden mi yeni tv bakiyorum? Oturdugum yer ve TV arasi yaklasik 5m, 46"lik TV, helede duvara monte edilince, zamanla ufak kalabiliyor. Euro basliyacak, maclara keyifle bakmak lazim.
    Yoksa ihtiyacim yok.

Ayrica @tr-22 kardes,
    Saturn ve media markt lari takip ediyorum ama, suana kadar 65 inch 4K bir tv yi 1200 euro altina hic görmedim. 60 inch dahi 1000 euro nun altinda yok. 55inch yeni standard haline geldigi icin onlar var, fakat 46-55 cok büyük bir adim degil, suanki tv yi degismeye degmez.
    Varsa bildigin bir uygun model, ona da bakariz.

2. 3 kişi afghan üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)