Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3245 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbulda implant bilgileriniz lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    selam arkadaslar ben istanbul altunizade de bulunan eurodental dis kilinikte komple dislerimi yaptirdim 12 tane impilat digerleri köpru kaplama toplam ödedigim para 9100 euro tedavi asamasi dislerimin cekildigi an impilant lar yerlestirildi sinus dedikleri kemeik tozu yerlestirme yapildi iki tarafada sadece 2000 euro onlar tutu ve gecici disler yapildi bana impilantlarin ceneyle sabitlesmesi icin 6 ay bi sure sonra gitim taktilar ve su andada cok memnunum tafsiye ederim en buyuk avantaj frankfurt ta subeleri var herhangi bi durumda oraya gidip mudahale ediyorlar taksitlemede yapiyorlar almanyadaki bankadan ilgilenenler icin tskler

2. batu99 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı batu99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar ben istanbul altunizade de bulunan eurodental dis kilinikte komple dislerimi yaptirdim 12 tane impilat digerleri köpru kaplama toplam ödedigim para 9100 euro tedavi asamasi dislerimin cekildigi an impilant lar yerlestirildi sinus dedikleri kemeik tozu yerlestirme yapildi iki tarafada sadece 2000 euro onlar tutu ve gecici disler yapildi bana impilantlarin ceneyle sabitlesmesi icin 6 ay bi sure sonra gitim taktilar ve su andada cok memnunum tafsiye ederim en buyuk avantaj frankfurt ta subeleri var herhangi bi durumda oraya gidip mudahale ediyorlar taksitlemede yapiyorlar almanyadaki bankadan ilgilenenler icin tskler
    http://www.denteuropa.de/ burasi olmasin ? yaptirdiginiz Implant Markasi Nucleoss? Nucleoss alman markasi diye yazmislar arastirdim Türk mali kafam karisti. Straumann iyi diyorlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler