Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3196 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbulda implant bilgileriniz lazim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

istanbulda implant bilgileriniz lazim

İstanbulda implant yapmak istiyorum
    dora hospital hakkında bilgileriniz varmı
    yada önermek istediğiniz dişçiler?
    Konu Memoli1976x tarafından (29 Haziran 2015 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    77
    62 mesaja 82 teşekkür aldı
    Taksimde Divan Hotelin yaninda city dent var ben orda yaptirdim ve memnunum.

Kicket uludag16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    80
    116 mesaja 457 teşekkür aldı

Istanbulda implantant dis taktirma konusunda bilgiye ihtiyacim var

slm
    dis taktirma implantant konusunda bilgiye ihtiyacam var istanbulda
    turla gelip yaptirmak istiyorum yaptiran arkadaslar tecrübe ve nerde güvenli yaptira bilirim
    cakma olmayan alman mali implantant olacak 50 dolar cakma implantantlarda varmis yerli olanlar
    onlari kesin istemiyorum....

Üye malkocoglu42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    176 mesaja 670 teşekkür aldı

Dis Implantat taktirmak istiyorum amma hic bilgim yok

Selam kardesler baslikta yazmis oldugum gibi ben Implantat taktirmak istiyorum ama galiba bu konu hic acilmadigi icin dedim aramizda bilenler veya yaptiranlar var ise onlarin bilgisine basvurayim,evet malesef yas ilerledikce disler de benimlen beraber yaslanip dökülmeye basladi malesef ve hic bir bilgim yok,simdi sorum sizlere bana tavsiye edebileceginiz Türkiyede nerde veya hangi dis doktoru veya hastane de implantat taktirabilirim.Malesef kanallarda yani tv lerde reklamlar yapiyorlar amma inanin hic birisine güvenmiyorum hepisi dolandiricilar onun icin siz kardeslerime sormaktan baska bir carem kalmadi sizlere bir kac sorum olacak.

1::Ameliyat nasil oluyor yani dis implantat lar hepsi birden mi takiliyor ?

2::kac para ödediniz dis basina ?

3::kac gün veya kac hafta da bitiyor ?

4::takildiktan sonra nasil agrilari yemek yemede sorun cektinizmi ?

daha vesaire anladinizdir insallah sorularimi fazla yazmayayim amma sizler ne soracagimi kesin anlamisinizdir bildiklerinizi burda paylasirsaniz ben ve benim gibi arkadaslarda faydalanir insallah
    Saygilarimlan

Üye Kurtgözü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    85
    18 mesaja 55 teşekkür aldı
    1.Tv deki reklamlara kanma
    2. Ben Almanyada yaptirdim, 4 adet implant+köprüler 8000 Euro civari para ödedim.
    ( yaklasik olarak 3000 € AOK dan geriye aldim ).
    3. Benim dis tedavim 2 yila yakin sürdü.(Cekilen disin yerindeki yara tamamen kapanmali)
    4. Takildiktan sonra kesinlikle agri sizi veya agizda yabanci maddeyi yadirgama gibi bir sey olmadi,
    ayni gün, sanki kendi disimmmis gibi yedim ictim.Yani 0 sorun! (Ömürboyu Garanti var)
    5. Ameliyat, önce dis cekiliyor, yara yeri kapandiktan sonra ameliyatla implant yerlestiriliyor ve 1ay falan bekleniyor
    implanta dis monte ediliyor.
    Eger TR de daha ucuz diye yaptirmayi düsünüyorsan cok iyi arastirman gerek.Cünkü merdiven alti üretim kullaniliyormus.
    Pazar günleri Beyaz TV de dis konusunda program var, takip etmen yararina olur.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    18 mesaja 31 teşekkür aldı
    Arkadas ben bu yil agostosta 1 tane azi dis yerine imlant yaptirdim. ben kendi disimi almanyada cektirmistim .Cekilen disin yeri en az 3 ay beklenilmeli sonra implant yaptirabilirsin.Önce o bölgeyi lokal uyusturuyorlar sonra delme ve imlant yerlestirme hepsi 20 dakika sürdü,Implantin üzerine kapak yaptilar .Kismet olursa Seneye bir daha gitmeme implantin üzerine krone yapacak doktor.ama sen istersen 3 ay sonrada krone yaptirabilirsin.Ben simdilik cok memnunum.Hersey dahil 1260TL.(Krone dahil)

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    20 dakikada nasil oluyor arkadas 2 sene diyor?

Üye Kurtgözü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    85
    18 mesaja 55 teşekkür aldı
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 dakikada nasil oluyor arkadas 2 sene diyor?
    Üstad arkadasin dedigi de dogru, islem 20 - 30 dakika sürüyor ama aradaki
    bekleme süreleri zaman aliyor. Ben 4 adet yaptirmistim ama hepsi ayni anda
    olmuyor, biri bitince digerine devam ediliyor.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    18 mesaja 31 teşekkür aldı
    Arkadas ben yaptirdim diyorum lokal uyusturmak +implanti cene kamigine yerlestirmek 20 25 dakika diyorum .Bu islam bittikten sonra en az 3 ay bekliyeceksin sonra üzerinin kaplamasi yani kronesi takilacak.1260 Tl her sey dahil yaptirdim.

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadasim
    .bende implant yaptirdimcok guzel ana disin gibi oluyor
    burda belirtildigi gibi once dis cekiliyor(tabi rontgene giriyorsun)yara iyilesince tekrar eger cene kemiginde erime gorulurse ameliyatla kemik tozu ilave ediliyor.ayni zamanda implantlar yerlestiriliyor .kararlastirilan sure sonunda bir ay uc ay veya alti ay sonra ustunun krone lerini yerlestiriliyor
    .kardes en iyisi guvendigin bir klinige kendin git .once( bedeva) rotgenini cekecekler.ondan sonrayapilacak islemleri ve fiyatln,i konusacak slniz.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    122
    20 mesaja 28 teşekkür aldı
    slm almanya da implant yapan yer varmi kalitesi fiyati ne kadar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm , daha baska tavsiye edeceginiz yerler varmi? Almanya yada Türkiyede.

Tecrübeli Üye esmerkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    386
    129 mesaja 297 teşekkür aldı
    ben almanyada hanima 4 tane implant yaptirtmak istedim 4 implant 5000€ + alt cene protes 5000€ taplaminda 10 000€ dediler türkiyede ankarada sordum 10 tane implant 4 ü asagida 6 si yukarda toplami tamamina yaklasik 6 000€ dediler yalniz en azindan 6 ay dediler bizimde süre sikintisi oldugundan malesef yaptiramadik bilginize

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    selam arkadaslar ben istanbul altunizade de bulunan eurodental dis kilinikte komple dislerimi yaptirdim 12 tane impilat digerleri köpru kaplama toplam ödedigim para 9100 euro tedavi asamasi dislerimin cekildigi an impilant lar yerlestirildi sinus dedikleri kemeik tozu yerlestirme yapildi iki tarafada sadece 2000 euro onlar tutu ve gecici disler yapildi bana impilantlarin ceneyle sabitlesmesi icin 6 ay bi sure sonra gitim taktilar ve su andada cok memnunum tafsiye ederim en buyuk avantaj frankfurt ta subeleri var herhangi bi durumda oraya gidip mudahale ediyorlar taksitlemede yapiyorlar almanyadaki bankadan ilgilenenler icin tskler

16. batu99 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı batu99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar ben istanbul altunizade de bulunan eurodental dis kilinikte komple dislerimi yaptirdim 12 tane impilat digerleri köpru kaplama toplam ödedigim para 9100 euro tedavi asamasi dislerimin cekildigi an impilant lar yerlestirildi sinus dedikleri kemeik tozu yerlestirme yapildi iki tarafada sadece 2000 euro onlar tutu ve gecici disler yapildi bana impilantlarin ceneyle sabitlesmesi icin 6 ay bi sure sonra gitim taktilar ve su andada cok memnunum tafsiye ederim en buyuk avantaj frankfurt ta subeleri var herhangi bi durumda oraya gidip mudahale ediyorlar taksitlemede yapiyorlar almanyadaki bankadan ilgilenenler icin tskler
    http://www.denteuropa.de/ burasi olmasin ? yaptirdiginiz Implant Markasi Nucleoss? Nucleoss alman markasi diye yazmislar arastirdim Türk mali kafam karisti. Straumann iyi diyorlar

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Bu sayfaya üye olun ve bir açık artırma açın, ben burdan 2400€ iki implant diş fiyatı aldım.
    Türkiye'de yaptırsan 1000€ 2 implant fiyatı artı Hotel vs bunlarıda hesaplarsan bana burası daha uygun.

http://www.zahngebot.de

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Bugün 2 tane implant takıldı, şimdilik hafif ağrıdan başka birşey yok.
    benim yaptırdığım sistem mimi kısacası yani diş etini açmadan direk kemiği delip implant atıyorlar.

Doktor yarın ağrışar komple gider veyahut azalır dedi.

Fiyat 2400 sağlık kasası 580€ ödüyor 1800€ benim ödeyeceğim fiyat.

Ameliyat okadar kolay geçti doktorla o implant ile uğraşırken ben selfie çektim.

20. 3 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)

Bu Konu için Etiketler