Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2883 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkiyeye donuyorum esyalarimi nasil gonderirirm (hollanda->Turkiye->aksaray)

Tecrübeli Üye atf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    21
    50 mesaja 192 teşekkür aldı

Turkiyeye donuyorum esyalarimi nasil gonderirirm (hollanda->Turkiye->aksaray)

Selam arkadaslar,

7 inci ayda, turkiyeye kesin donus yapacam ama esyalarimi en uygun sekilde turkiyeye nasil gonderebilirim yada goturebilirim bilen yada tecrubesi olan varmi ?
    Yalniz kesin donus olsada, hala hollanda vatandasligimi koruyorum, malulen emekli oldugum icin pasaportumu geri verme gibi bir durum yok. tabi ayni zamanda turk vatandasiyim.

Mesela turkiyeden avrupaya (hollanda) nakliyat yapan bir sirket le anlasabilirmiyim, ve eger hollanda ya nakliyat yapan Ankara, aksaray, adana, nevsehir, kirsehir gibi, aksaray a yakin yada aksaray dan (guney dogu illerine) gecen bir nakliyat sirketi varmi bildiginiz?

2. atf üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye atf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    21
    50 mesaja 192 teşekkür aldı
    15-07-2016 tarihi itabir ile turkiye ye yerlesmis bulunuyorum. En mantikli cozum olarak, genis bir araba alip yukleyebildigim kadar malzeme yukleyip memlekete geldim.
    Konu Memoli1976x tarafından (01 Ağustos 2016 Saat 19:56 ) değiştirilmiştir.

5. 4 kişi atf üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı atf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15-07-2016 tarihi itabir ile turkiye ye yerlesmis bulunuyorum. En mantikli cozum olarak, genis bir araba alip yukleyebildigim kadar malzeme yukleyip memlekete geldim.
    Genis bir araba derken nasil bir araci kastediyorsun? Bircok esya götürdü isen büyük kamyon ile ancak hepsini götürebilirdin diye düsünüyorum.

Ya da mobilya mutfak vs... birsey almayip sadece normal esyalardan büyük bir minibüs ile götürdün.

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Dön hocam dön korkma 15 temmuz da türkiyedeydim Devlet darbe marbe dinlemedi emekli maaşımızı zamlı aldık

8. 2 kişi tolgahamburg üyemize teşekkür etti:

Üye Starterbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    Bulabildinmi Firma Almanyada var istersen yollayım telefonu 02323 1463210 burdan ulaşabilirsin güvenilir firma Castrop-Rauxel de bu firma ben sakat arabası yolladım problem cikmadi

10. Starterbox üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı Starterbox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulabildinmi Firma Almanyada var istersen yollayım telefonu 02323 1463210 burdan ulaşabilirsin güvenilir firma Castrop-Rauxel de bu firma ben sakat arabası yolladım problem cikmadi

Ben bunu bir yere not edeyim, belki lazim olur yakinda

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    ya kardes iyi yapmisisn da nasil dönuyorsunuz bizede yazinda bizde dönelim ora geliriniz olcakmi cocuklar ne oldu nasil karar veridniz

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    7 mesaja 14 teşekkür aldı
    Neden götürüyorsunki, kullanilmis esyaya tasimada ödiyecegin para ile T+ürkiyede daha ucuzunu ve iyisini alirsin, zahmetden sikintidanda basin belaya girmez..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hayirli olsun

Üye RxCet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5
    12 mesaja 13 teşekkür aldı
    Türkiyeye bizde esya gönderdik bundan 7-8 sene öncesinde metreküp üne 120-140 € arasında degisiyor.Firma düsseldorftaydi daha isliyormu bilmiyorum Emintrans di ismi. Biz asagi yukari 1200€ ödemistik. Ayrica tv icin trde trt bandrolu ödüyorsun 250tl gibi bir rakam olmasi lazim. Bence esyalarin eski ise hic ugrasmaya degmez. Ayrica esyalari cikartirken konsolosluktan kagit alman gerekiyor ve sirkete vekelat veriyorsun. Konsoloslukta esya hakkini kullanmistir diye pasaportuna mühür vuruluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)