Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2929 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: schwerbehindertenausweis

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    160
    31 mesaja 99 teşekkür aldı
    selam, Benim de bir sorum var bende basimda hastalik nedeniyle gehe problemi yasiyorum 60posent kartim var hastanede basvuruldu ve 1.1.2015 ten 2018e kadar kimlik gecerli
    ancak haklarimi pek bilmiyorum sadece bildigim simdilik isten cikarmaya karsi bir koruma oldugunu biliyorum

burayi da okuduktan sonra biraz fikir sahibi oldum ve devam yazacak arkadaslar dan bilgi almaya devam edecegim insallah

ilk kart bana ulastiginda tren icin belge vardi tabikki yürüme probleminden dolayi GEZ. ödemesinden faydalanamadigimi biliyorum

kisacasi konuyu baslatan arkadas ve varsa diger hasta arkadaslarima Gecmis olsun derken

belge bana geldikten sonra kranken kasa Reha yani johanniter centere yolladi yaklasik 1ay devam ettikten sonra arbeit unfähig belgesi verdi simdilik emekliye gerek olmadigini yazdi yani demem oki hic hakkimi bilmiyorum sizleren bilgi bekliyorum bende
    Konu ege35 tarafından (13 Mayıs 2016 Saat 17:39 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)