Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2903 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurtdisi borclanmasi baslangic tarihini saymiyor tavsiyesi olan

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    399
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Yurtdisi borclanmasi baslangic tarihini saymiyor tavsiyesi olan

25 senedir almanyada yasiyorum 1969 dogumlu yum emeklilik icin basvurdum önce 1987 tarihinde baslangicinvar 49 yasinda emekli olursun dediler sonra yok olmuyor senin 1987 senesinde calistigin firma sahte görünüyor o yüzden 52 yasinda emekli olursun ve 3 senelik ödenen bosa gidiyor diyor sgk simdi o tarihte calistigim belgeli sigortam yatmis ve uzun süre o firma acik kaldi ve cok kisi oradan emekli oldu sonra iflas etmis ve mahkeme isleri varmis o fabrikanin o fabrika iflas edip mahkemesi oldugu icin benim 1987 senesinde calismis oldugum seneler sayilmiyor bu konuda tavsiyesi olan yolgösterecek varmi

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı ASLAN19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 senedir almanyada yasiyorum 1969 dogumlu yum emeklilik icin basvurdum önce 1987 tarihinde baslangicinvar 49 yasinda emekli olursun dediler sonra yok olmuyor senin 1987 senesinde calistigin firma sahte görünüyor o yüzden 52 yasinda emekli olursun ve 3 senelik ödenen bosa gidiyor diyor sgk simdi o tarihte calistigim belgeli sigortam yatmis ve uzun süre o firma acik kaldi ve cok kisi oradan emekli oldu sonra iflas etmis ve mahkeme isleri varmis o fabrikanin o fabrika iflas edip mahkemesi oldugu icin benim 1987 senesinde calismis oldugum seneler sayilmiyor bu konuda tavsiyesi olan yolgösterecek varmi

ASLAN19,bu konuda sizin yapacaginiz fazla bir sey yok,sahte oldugu idda edilen firmanin mahkeme neticesini takip edin,firma kazanirsa dolasiyla sizde hakliliginizi kabul ettirirsiniz,Türkiye'dende 52 yasinda emekli olabilmek avantaj,bu sekilde borclanarak emekli olup ömür boyu maas almak dünyanin hic bir tarafinda yok.

4. karadeniz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    https://t.me/pump_upp
    Ettiği Teşekkür
    0
    28 mesaja 46 teşekkür aldı
    Sirketin sahte oldugunu nasil anlamislar hemde 30 sene sonra?

hakikaten merak ettim

6. misterno üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    40 mesaja 48 teşekkür aldı
    SGK da bokunu cikardi Fabrika iflas etti diye bütün ödenen Primleri ödenmemis sayabilirmi? Son zamanlarda yaptiklari islerde, nerden sahte isyeri bulsak diye ugrasiyorlar ödenen primleride iptal etmek icin her zaman 5-10gün eksik diye insanlarimizi maasa bagladiktan 10-20yil sonra magdur etmeye ugrasiyorlar.

8. Sweet_FormuLa üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    istersen tespit davası aç netice alırsın...

10. tolgahamburg üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    399
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sistemde S harfi varmis yani sorunlu demekmis okadar arastirdim sgk da kim koydu belli degil nasil kalkacak simdiye kadar sonuc alamadim sonucta 3 senelik ödenmis prim bosa gidiyor tavsiyesi olan yazarsa sevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)