Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2867 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ethereum

Üye
    Ettiği Teşekkür
    130
    12 mesaja 17 teşekkür aldı

Ethereum

http://www.netzwoche.ch/news/2017-12...chain-zusammen

Bu demekki Ethereum Bitcoin'i gececek!!

Arkadaslar "BUY" alin gecikmeden!!

S&S
    DjPascal

2. djpascal üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Cikar mi , iner mi onu bilmem ama bu krypto paralarin
    en iyi tarafi ve avantaji bankalara ve denetim mekanizmasina
    bagli olmamasi degil mi ?

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    soruyu sen soruyorsun. sorunun icinde cevap yazıyor . düsün bakalım denetim mekanizması olmayınca iyi mi olur kötü mü!?

Alıntı V/S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cikar mi , iner mi onu bilmem ama bu krypto paralarin
    en iyi tarafi ve avantaji bankalara ve denetim mekanizmasina
    bagli olmamasi degil mi ?

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soruyu sen soruyorsun. sorunun icinde cevap yazıyor . düsün bakalım denetim mekanizması olmayınca iyi mi olur kötü mü!?
    Demekki bildigniz birsey var, iyisi kötüsü nedir ? Aciklayinda ögrenelim.
    Bildigim kadariyla Bitcoinda dentim yöntim yok, bu basariyi neye borclu aceba.

Birseyler yazip gitmissin, laf olsun torba dolsun misali.

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    kitecoin 3 gunde 2 misli artti gecen sene cok alanlar bugun cok iyi para götürdüler eht de bir süre daha devam eder böyle ama listedeki marketcap ilk 6 sirasindakiler mutlaka yukselecek suan zaman varken yatirim yapmak lazim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 22 teşekkür aldı
    Slm arkadaslar, Crypto paraların neden bankayla hükümete yahut kuruluşa ait olmadığının önemli noktası Bitcoin´un icad edildiği tarihden yani 2008´de Amerikada Lehman kardeşlerin büyük bir küresel ekonomik kriz yüzünden finansal dünyayı sarsdığındandir. Satoshi Nakamoto adli anonym kisinin büyük bir nedenlerinden biri para aktarım konusuna gelince 2 kisinin arasında olan biten veri yollamada yani aracı kurumlar (banka) üstünden gerçekleşmemesidir bu süreninde kisaltilmasidir. Bitcoin’in değerini belirleyen faktörler arz ve taleptir. Günümüzde dolaşımda olan bitcoin sayısı 16.7 milyon civarındadır. Sistem, dolaşımda olan bitcoin sayısı 21 milyona ulaştığında üretim yapmayı durdurmak üzere tasarlanmıştır. Arzın sınırlı olması hususu bitcoinin değer kazanmasını sağlamaktadır. Ulusal para birimlerinde zaman zaman dalgalanmalar (Enflasyon) meydana gelsede bu tür haberler bitcoin fiyatı üzerinde neredeyse hiçbir etkiye sahip değildir. Bitcoin tamamen bağımsız bir para birimidir. Kısacası talep artarsa fiyat artar, talep düşerse fiyat da düşer.

Burda herkes kendi kendine karar vesin yaptigi yatırım kar veya zararlı çıkarsa sorumluluğunu kendinizde ararsınız! Herkes burda herseyi söyleyebilir ama tek gercek olan şimdiki rakamlar bu yüzden ether lite ripple .... boş laf. Gelecegi kimse bilemez bu yüzden söz konusuda olamaz gecen ayda bitcoin´u bitcoin cash sollayacak demislerdi ama daha hic bir tik yok! Ether Bitcoinu gecmek icin çok kullanıcı degil birde yüksek rakamlarda alici sayısı ister... su an dolaşımda 96 milyon var. Bütün Altcoinlarin farklı kullanım amaçları var Crypto para biriminin teknik ve ekonomik temelleri ayrıntılı olarak analiz etmek lazım hangisi gelecekte iyi bir sonuc alır zaman gösterecek.

9. 4 kişi iM3GTR üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)