Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2856 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kizim 5 Yasinda Okula kendim mi yazdirmam gerek yoksa Mektup mu beklemem Gerek

Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Kizim 5 Yasinda Okula kendim mi yazdirmam gerek yoksa Mektup mu beklemem Gerek

Hayirli Cumalar Arkadaslar,

Kizim 5 Yasinda Okula kendim mi yazdirmam gerek yoksa Mektup mu beklemem Gerek, Vorschule Gittigi yuvada yapacaklarmis

Bizim eve 3 Dk. Grundschule var oraya gitmesini istiyorum, ben kendim yazdirmam mi gerek Berlinde yoksa Schulsenatdan mektup mu beklemem gerekiyor ?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    536
    105 mesaja 204 teşekkür aldı
    emin olman icin -- git bi müdürle konus -- biz buraya yakin otiriyoruz - kizimin buraya gelmesini istiyorum diye

onlar bence hemen kayit yapar

Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,904 mesaja 156,474 teşekkür aldı
    Schulamtdan mektub gelecek kizini okula yazdir diye onla gidib istedigin okula yazdira bilirsin

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    53
    41 mesaja 62 teşekkür aldı
    Schulamt tan mektup gelecek o mektup ile birlikte kizinin gitmesini istedigin okula gidip kaydini yaptirabilirsin, sana tavsiyem birden fazla okula kayit yaptirmandir, cünkü okullarin basvurunuzu kabul etmeme durumu var, birde okullarin kayit günlerini önceden ögrenin ki sonradan istemediginiz bir okula kayit yapmak zorunda kalmayin.

6. turgutgs üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    369
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    kardes senin kiz kindergartene gitmiyormu ordan yönlendiriyorlar schul kinder diye ama eve mektup geliyor benim oglan 5 yasinda iki hafta oldu yazdirdim eger kizin kindergarten gitmiyorsa hemen basvur yeryok cunku süriyeliler doldu bizim burda yer zor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)