Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2907 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kiralama hakkında

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Alıntı enespasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bayram öncesi kısmetse Türkiye de olacağım.arba kiralamam gerekli ,büyük firmaları incelerken budget firmasından fiyat aldım,budget tr sitesinden aldığım fiyatla budget france sitesinden aldığım fiyat arasında aynı araçta 140 Euro gibi fark var.budget Fr daha ucuz teklif etti.sormak istediğim budget Fr sitesinden reserve yapsam aracı memleketteki budget şubesinden sorunsuz alabilirmiyim aracı.içinizde belki buna benzer araç kiralayan olmuştur bilgi verirseniz sevinirim
    Tabiki sorunsuz alirsin yalniz arabayi alirken cok dikkat etmen gerekir,vuruk cizik hatali yerleri varsa hemen isleme koy,sonradan sorun olmamasi icin.
    Ben iki kez almanyadan Chek24 üzerinden kiraladim kesinlik bir sorun yasamadim.

Arabayi Atatürk havaalindan ic hatlar bölümünden aldim (ErboyCar)cokda hesapli idi,tekrar kiraliyacak olursam yine ayni yerden almayi düsünüyorum.

2. 2 kişi tr-22 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)