Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2876 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kiralama hakkında

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Az önce elitcarrental.com sayfasina bir göz attim, sayfalari yenilenmis. En son gecen sene kiralamistim, birkac yildirda sayfalari ayniydi ama homepage i full yenilemisler.

KM icinde günlük 300 km limit var yaziyor, 14 günden fazla kiralamarda ise KM siniri yok diye belirtmisler.

Yani kiralayacak arkadaslar bunu dikkate alsinlar ola ki elite den araba alacaklarsa.

2. Sponsor Reklam
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Yeni bir konu acmayip burda sorayim dedim. Ben genelde IST dan alip yine ordan geri verirdim araba kiraladigim zaman ve ayni havaalanindan gider geliriz. Belki bir iki kez Sabiha´ya gidip Atatürk´den dönmüsümdür istisna olarak.

Bu sene bir ihtimal Antalya´ya gidip arabayi ordan kiralayip IST dan dönme ihtimalimiz var ve dolayisi ile arabayi da Antalya havaalanindan alip IST da vermem gerekecek.

Farkli istasyonlar oldugu icin fark cok aliyorlar mi ya da fark almayan bildiginz yer var mi daha önce araba kiraladiginiz?

Elite den denemek icin baktim bilgileri verip, iki hafta kiralama süresi icin... Antalya- Antalya da 392 EUR en uygun arac ama ayni tarihlere Antalya - Istanbul secince ayni arac otomatikman 574 EUR oluyor. Yani fark 182 EUR! Baya fazla yani

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Bende deneme amacli baktim,
    Zaten kiradimda Cizgi,den Alis izmir teslim Bodrum 65 € ödecegim.
    Diger Fiyatlar
    Antalya - Sabiha Gökcen 90€
    Izmir- Sabiha Gökcen 100 €

Atatürk Havalimanida Fiyatlar ayni

S&S

S&S

5. neco54 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Ben hic kiralamdim ama bir arkadas iki yildir yeni bir firmadan kiraliyordu araba, adi geranta, oraya baktim simdi fiyati elite cizgiden biraz fazla ama yine de uygun gibi (hemen ödeme yaparsan %15 indirim yapiyorlar, sonra ödersen indirim olmuyor yani araci alirken ödeme olursa)

Güzel olan Antalya - Antalya veya Antalya - Istanbul diye baktim ikisinde de fiyat degismiyor.... sistemde bir sorun yoksa tabi

Belki arkadaslar icinde alternatif olabilir --> https://www.garenta.com.tr/

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla o kadar yazdim bilgi edinmek icin tatmin edici sekilde bana geri dönüs yapmadilar bende 2 rezervasyonuda iptal ettim CIZGI den rezerve yaptim bakalim insallah pisman etmezler.
    beyler bugün döndüm izinden daha önce dedigim gibi cizgiden 1..2 ay öncesinden ford focus rezerve yapmistim lakin izine gidise 1..yada iki gün vardi sanirim bana EMAil yollamislar istediginiz tarihte focus yok size EGEA verilecek diye neyse aradim konustuk son dakka olmus zaten tamam dedim olsun egea focustan 40 euro daha ucuzdu toplamda.

neyse araci aldim arac güzeldi 2016 model temizdi araci bana veren kisi sadece yeni yapilan köprülerden gecmeyin gecersenizde kendi cebinizden ödeyin dedi OK dedim onun haricinde HGS niz vardir dediler ama ne zaman HGS ye girsem her seferinde kacak gecis gösteriyordu aradim dedim böyle böyle dediler sizden yana skinti yok bizim bankamizla HGS arasinda vss dediler OK dedim. Balikesire gidicem TUZLA dan arabali vapurla yalovaya gectim ordan otoyola girdim yeni acilan otoyol HGS gisesinden cikarken 16 küsür kendi cebimden ödedim aractaki HGS aktif olmadigi icin. neyse makbuzun resmini cektim WHATSAPP tan gönderdim anlattim durumu adam diyor oradaki HGS yi ödemiyoruz hatta hic bi arac kiralama sirketide ödemiyormus :O aradim yetkiliyle konusayim dedim o adamda aynisini söyledi oradaki HGS ücretini kendiniz ödüyorsunuz dedi. valla basimdan gecenler bunlar yorumu sizlere birakiyorum.

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Benims arkadaş benim bilmek istediğim kiralama süren ne kadardı ve sonunda ne kadar ödedin.

Şimdiye kadar Türkiyede hiç araba kiralamadım, iş başa düştü.

Bizim izin 3 hafta uçak ile malatyaya, izin ortası antalyada 1 hafta geçireceğiz, toplam 4 aile, 16 kişiyiz ve 3 arabayla gidiyoruz.

Güvenli olması için araba kiralamak istiyorum hemi sıkışmayızda. Bana nasıl bir öneride bulunursunuz.

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    Opodoo dan bilet aldigimda, arabada lazim mi diye sormuslardi.. fiyatlari kontroll ettigimde en uygunu garenta cikmisti.. 3 haftaligina 400€ ödedim fiat egea (araba sifir idi) icin.. arabanin deposu full du ve full geri veriyorsun.. aldigimda mini hazar sigorta (cizik, cam vs) de yaptim, o da tuttu 40€.. digerler de 500€ felan istemisti ayni arabaya..

10. talo176 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benims arkadaş benim bilmek istediğim kiralama süren ne kadardı ve sonunda ne kadar ödedin.

Şimdiye kadar Türkiyede hiç araba kiralamadım, iş başa düştü.

Bizim izin 3 hafta uçak ile malatyaya, izin ortası antalyada 1 hafta geçireceğiz, toplam 4 aile, 16 kişiyiz ve 3 arabayla gidiyoruz.

Güvenli olması için araba kiralamak istiyorum hemi sıkışmayızda. Bana nasıl bir öneride bulunursunuz.
    ben 9 gün icin 263 euro ödedim HGS dahil... simdi siz 16 kisisiniz bence 2 tane
    Ford Transit Tourneo Dizel bakin 8 kisilik iki tanesi 16 kisi yapar

12. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Öneriler için teşekkürler, araba birtane kiralarım, öbürleri kendi arabalarıyla gitmek istiyorlar.

Üye
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    123
    11 mesaja 35 teşekkür aldı

arac kiralama atatürk havalimani

slm,arkadaslar Atatürk havalimaninda araba kiralamak istiiyorum,agustus ayinda 2 haftaligina,burada bazi bilgileri okudum,ve birazda tedirgin oldum,dogrusu,sizlere sormak istedigim,bana hangi sirketleri tavsiye edersiniz,ve ne gibi püf noktalarina dikkat etmeliyim,selamlar ve saygilar.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    32
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Opodo üzerinden arac kiralamak

Selam arkadaslar , Opodo sitesinden agustos ayinda Istanbul Atatürk hava alanindan arac kiralamak istiyorum , nekadar güvenli olur acaba ? Daha önce bu site üzerinden arac kiraliyaniniz oldumu ? Daha önceki yillar Cizgi rent a cardan arac kiralamistim ve cok memnun kaldim , ancak ayni arac bu sitede cok daha uygun , daha önce opododan arac kiralama tecrübesi olan arkadaslar olumlu yada olumsuz fikirlerini sunabilirler mi ? Tesekkür ederim

Tecrübeli Üye MiAy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigshafen/Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    76
    49 mesaja 65 teşekkür aldı
    Ustam,
    bende devamli lazim oldukca Cizgi'den kiraliyorum. Ve her seferinde memnun kaldim.
    Opodo üzeri daha uygun diye yazmissin. Tahmin edemiyorum böyle olacagini.
    Km sinirlama falan iyi oku, kira bedelinden baska kücük yazilar ile yazilan baska ödemeler varmi ?
    Valla arada büyük ucurum yok ise bildigin yerden sasma derim.
    Kolay gelsin

Ettiği Teşekkür
    2,147
    Ben opodo üzeri kiraladim.. ve dedigim gibi, daha uyguna baska bir yerde bulamadim.. genelde 10-20% daha uygun..
    Benim aldigim araba fiat egea idi ve 400€ ödemistim (3 haftaligina).. baska yerde 470-500€ istiyorlardi ayni arabaya..
    Konu talo176 tarafından (19 Temmuz 2017 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    opodo dan 30 agustos 30 eylul arasi girdim kiralik arac icin. en dusuk fiyat 650 euro cikardi elit de 530 euro en dusuk arac oda benzinli symbol

Ettiği Teşekkür
    2,147
    elit car fiyat:

opodo fiyat:

Ettiği Teşekkür
    849
    ben egea demedim zaten symbol icin dedim opodo en ucuz egea fiyati, bende en ucuz arabaya baktim oda asagida arac 31 günlük fiyati

Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elit car fiyat:

opodo fiyat:

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    417
    148 mesaja 312 teşekkür aldı
    elitcarrental'dan bu sene kiralayan oldu mu?
    budget ya da onlardan alayim diyorum.
    arada 60€ oynuyor

Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    13 mesaja 17 teşekkür aldı
    opodo nasil saglammi,burdan yapilan kiralamalarda sorun felan yasayan oldumu arkadaslar

Ettiği Teşekkür
    849
    Ben subat ve mayida kiraladim memnun kaldim mayisda symbol almistim fluence getirdiler devamli müsterilerine bu sekilde yapiyorlar ben 1 yil icinde 7 kere arac kiraladim elit den

Alıntı Sdt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elitcarrental'dan bu sene kiralayan oldu mu?
    budget ya da onlardan alayim diyorum.
    arada 60€ oynuyor

24. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:
    Sdt

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    417
    148 mesaja 312 teşekkür aldı
    selamlar....
    araba kiralama ile ilgili en son olanlari yazayim.
    Burada yazdigim gibi elitecardan araba kiraladim. Onayladilar.
    Ucmadan bir kac saat önce beni telefonla aradilar ve araba olmadigini söylediler...
    Neymis; interetten cikarmayi unutmuslar...

Neyse havaalanindan ucmadan bir saat önce, baska bir firmadan (5s Kiralama) bulabildim sükür.
    Indigimde araba havaalanina geldi, sansima sifir bir araba aldim.
    Gayet profesyonel calisiyorlar, ayrica kurumsal bir firma.. bir cok ilde hizmet veriyorlar.
    Günlügü biraz pahaliydi 135tlye kiraladim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)