Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2855 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kiralama hakkında

Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    13 mesaja 17 teşekkür aldı

Araba kiralama hakkında

Arkadaşlar bayram öncesi kısmetse Türkiye de olacağım.arba kiralamam gerekli ,büyük firmaları incelerken budget firmasından fiyat aldım,budget tr sitesinden aldığım fiyatla budget france sitesinden aldığım fiyat arasında aynı araçta 140 Euro gibi fark var.budget Fr daha ucuz teklif etti.sormak istediğim budget Fr sitesinden reserve yapsam aracı memleketteki budget şubesinden sorunsuz alabilirmiyim aracı.içinizde belki buna benzer araç kiralayan olmuştur bilgi verirseniz sevinirim

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Avis rente car gibi resmi firmalar iyidir

Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    Türkiye Türkcell hattı kullanip Turkcell Profesyoneller Kulubü üyeliği olanlar için Sixt %25 indirim uyguluyor.

5. guengoer52 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı enespasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bayram öncesi kısmetse Türkiye de olacağım.arba kiralamam gerekli ,büyük firmaları incelerken budget firmasından fiyat aldım,budget tr sitesinden aldığım fiyatla budget france sitesinden aldığım fiyat arasında aynı araçta 140 Euro gibi fark var.budget Fr daha ucuz teklif etti.sormak istediğim budget Fr sitesinden reserve yapsam aracı memleketteki budget şubesinden sorunsuz alabilirmiyim aracı.içinizde belki buna benzer araç kiralayan olmuştur bilgi verirseniz sevinirim
    Tabiki sorunsuz alirsin yalniz arabayi alirken cok dikkat etmen gerekir,vuruk cizik hatali yerleri varsa hemen isleme koy,sonradan sorun olmamasi icin.
    Ben iki kez almanyadan Chek24 üzerinden kiraladim kesinlik bir sorun yasamadim.

Arabayi Atatürk havaalindan ic hatlar bölümünden aldim (ErboyCar)cokda hesapli idi,tekrar kiraliyacak olursam yine ayni yerden almayi düsünüyorum.

7. 2 kişi tr-22 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    ben dedigim gibi elitden aldim bu ay sonuda yine elitten alicam her seferinde sifir arac getirip verdiler 2 ay önce aldigim arac 980 km de idi gecen ay aldigim arac 10 km deydi daha laylonlari ustundeydi bu ay da yine alicam arac 3 aydir 1 haftalgina gidip geliyorum istanbula, hatta bu ay icin indirim yaptilar.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    57
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Kardes ben bu sene iki sefer izne gittim izmire.ikisindede rentalcar dan kiraladim ve cok memnun kaldim vollkasko ohne selbstbeteiligung ve ikinci bir söförde bedava tank dolu alip dolu teslim ediyorsun cogunda bos alip bos teslim ediliyor hatta hgs lerde onlardandi.Tavsiye ederim sorun cikarmiyorlar

Yeni Üye ultraslanmainz05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    kesinlikle hangi firma olursa olsun lütfen yedek teker olduguna bakin teker patliyor arkada yedek tekeri cikarmislar basima geldigi icin yazdim

11. ultraslanmainz05 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye ultraslanmainz05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    en memun kaldigim da elit diye bir firma idi

13. ultraslanmainz05 üyemize teşekkür edenler:

Üye korayce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    tekirdag/oldenburg
    Ettiği Teşekkür
    63
    9 mesaja 12 teşekkür aldı
    iki sefer elit car dan kiraladim hem araclar yeni hem fiyatlari uygundu ben cok memnunum herkese tavsiye ediyorum.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki sorunsuz alirsin yalniz arabayi alirken cok dikkat etmen gerekir,vuruk cizik hatali yerleri varsa hemen isleme koy,sonradan sorun olmamasi icin.
    Ben iki kez almanyadan Chek24 üzerinden kiraladim kesinlik bir sorun yasamadim.

Arabayi Atatürk havaalindan ic hatlar bölümünden aldim (ErboyCar)cokda hesapli idi,tekrar kiraliyacak olursam yine ayni yerden almayi düsünüyorum.
    chek 24 e bakiyorum güzel fiyatlar ve her sey dahil sigortalar vs ama kiralayan firmalar belirsiz yani ve bewrtungda yok bu nasil oluyor

Ettiği Teşekkür
    849
    o kadar firma söyledik hala check mi diyon yaz aylarinda hepsi pahalidir nisan ayinda 13 euro olan araba bu aylarda 30 euro buda sezondan dolayi sonkez söylüyorum eger incegin yer elitin kapsama alanindaysa baska firma arama derim

Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    chek 24 e bakiyorum güzel fiyatlar ve her sey dahil sigortalar vs ama kiralayan firmalar belirsiz yani ve bewrtungda yok bu nasil oluyor

17. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar firma söyledik hala check mi diyon yaz aylarinda hepsi pahalidir nisan ayinda 13 euro olan araba bu aylarda 30 euro buda sezondan dolayi sonkez söylüyorum eger incegin yer elitin kapsama alanindaysa baska firma arama derim
    iyi güzel diyonda, gir chek 24 e sabihadan Von Sa., 20.08.2016 20:00 Uhr Bis So., 04.09.2016 09:00 Uhr tarihlerini ver dizel arac icin, Ohne Selbstbeteiligung ve Premium Schutz

sec ve fiyatlari gör

19. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    yukarda ismini verdigim sirketten iki defa araba aldim hic bir sorun yasamadim,ben öyle bewrtunga bakmadim,yalniz ErboyCar sirketi merkezi Izmir,büyük illerde havaalanlarinda araba kiraliyorlar.

21. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    849
    o zaman ordan firma secip alirsiniz hangisi kolayiniza geliyorsa artik ve arac secerken tum herseyi secmenizi öneririm checkten de lastik cam far falan kirilmasi icinde olsun calinma premium schutz yani yapin

iyi güzel diyonda, gir chek 24 e sabihadan Von Sa., 20.08.2016 20:00 Uhr Bis So., 04.09.2016 09:00 Uhr tarihlerini ver dizel arac icin, Ohne Selbstbeteiligung ve Premium Schutz

sec ve fiyatlari gör

Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    Türkiye`de bir şehirden araba kiralayıp başka bir şehirde arabayı geri veren arkadaşlar varmı? Mesela Istanbul`da kiralayıp Samsun`da aracı geri vermek gibi. Bu konudaki tecrübelerini tavsiyelerini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı guengoer52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye`de bir şehirden araba kiralayıp başka bir şehirde arabayı geri veren arkadaşlar varmı? Mesela Istanbul`da kiralayıp Samsun`da aracı geri vermek gibi. Bu konudaki tecrübelerini tavsiyelerini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Ben hic yapmadim ama büyük firmalarda olur ancak o imkan, yani arabayi aldigin firmanin teslim edecegin yerde subesi yoksa zor olur ya da daha dogrusu olmaz gibime geliyor.

Mesela simdi baktim SIXT de oluyor ama tabi ki bu tip firmalar daha pahali olabilir diger kücük yerlere göre.
    Konu hope41 tarafından (28 Temmuz 2016 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    849
    isimli firmalarda var ama drop ücreti yapilir fiyata yani 90 100 euro arasi bir ekstra para ödersin baska sehire birakmak istediginde

Alıntı guengoer52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üye
    Ettiği Teşekkür
    421
    35 mesaja 108 teşekkür aldı
    Selam arkadaslar,

en güncel nerden tavsiye edersiniz uygun fiyata, cogu kisi elit demis burasi demi? https://www.elitcarrental.com

var mi baska tavsiyesi olan

MAYIS ayinda lazim

tesekkürler

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    Alıntı Canki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,

en güncel nerden tavsiye edersiniz uygun fiyata, cogu kisi elit demis burasi demi? https://www.elitcarrental.com

var mi baska tavsiyesi olan

MAYIS ayinda lazim

tesekkürler
    evet bende burdan rezerve yaptim izin icin.

28. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    evet bende burdan rezerve yaptim cok arastirdim yorumlari okudum vss kafama burasi yatti hem fiyat iyi hemde Risk olarak avantajli geldi.

30. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)