Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2876 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kiralama hakkında

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı sopeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gecen hafta döndüm ve elitrentacar.com dan kiraladim harika sirket arabalar sifir ve sorunsuz
    beyler bende bu sene elitcardan 2 tane rezerve yaptim izin yaklasiyor bi bakim dedim ne görim internet sayfalari degismis ve orda 14 günden sonra sinirsiz km yaziyordu sayfalarindan ve facebook kanalindan sordum benim elimde sizin bana önceden rezerve yaptigimin onay belgesi var ve orda sinirsiz km yaziyor simdi benim durumum nedir diye sordum ve aldigim cevap sayfamizda yazan güncel bilgiler gecerlidir yani 14 gün öncesi zezervelerde günlük 300 km hakki varmis buyur burdan yak insan bi email yazar bi bildiri yapar bakmasam görmesem haberim olmicak o yüzden burada yaziyorum bilginiz olsun ELITCARENTAL den rezerve yapan varsa

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bende bu sene elitcardan 2 tane rezerve yaptim izin yaklasiyor bi bakim dedim ne görim internet sayfalari degismis ve orda 14 günden sonra sinirsiz km yaziyordu sayfalarindan ve facebook kanalindan sordum benim elimde sizin bana önceden rezerve yaptigimin onay belgesi var ve orda sinirsiz km yaziyor simdi benim durumum nedir diye sordum ve aldigim cevap sayfamizda yazan güncel bilgiler gecerlidir yani 14 gün öncesi zezervelerde günlük 300 km hakki varmis buyur burdan yak insan bi email yazar bi bildiri yapar bakmasam görmesem haberim olmicak o yüzden burada yaziyorum bilginiz olsun ELITCARENTAL den rezerve yapan varsa
    ben Elitcarrentale dün Agustos icin online basvurdum ,sonra gözüme takilan adil "KM kullanimi" yazisini görünce telefon ettim,
    telefondaki bayan basvuruyu kendi ekraninda gördü ve henüz onaylanmadigini onaylamak istedigimi sorunca
    kendisine "adil KM" olayini sordugum bana "sinirsiz" dedi bende okeyledim ama yinede icimde bir kusku var,
    birde online basvuruda 60 TL HGS ücreti yaziyordu bana 120 TL dediler ve bu miktari kiralama bedeline eklemisler.
    Ben 26 günlügüne kiraladim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    83
    14 mesaja 65 teşekkür aldı
    izmir havalimaninda foxrentecar dan almayinda Almanyada opodo uzeri 7 günlügüne arac kiraladim parasini ödedim ucak nr mi vermemi istemisltiler verdim ama 20 dk geciktim diye bey efendi araci vermedi gece 00:20 gibi hava limaninda biraktilar beni . ancak 2 hafta sonra parayi geriye ödeme yaptilar .

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    daha önceden yoktu bu km siniri simdi bende gördüm ne yapmaya calisiyorlar anlamadim yaza bende baktim 650 euro dizel symbol icin fiyat cikti 31 gün. 50 tl olan hgs de 60 tl olmus simdi gördüm onuda normalde yok iyi firma sanirim yazin firsatindan herkez gibi bunlarda faydalaniyor

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla o kadar yazdim bilgi edinmek icin tatmin edici sekilde bana geri dönüs yapmadilar bende 2 rezervasyonuda iptal ettim CIZGI den rezerve yaptim bakalim insallah pisman etmezler.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    Alıntı aslankral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben Elitcarrentale dün Agustos icin online basvurdum ,sonra gözüme takilan adil "KM kullanimi" yazisini görünce telefon ettim,
    telefondaki bayan basvuruyu kendi ekraninda gördü ve henüz onaylanmadigini onaylamak istedigimi sorunca
    kendisine "adil KM" olayini sordugum bana "sinirsiz" dedi bende okeyledim ama yinede icimde bir kusku var,
    birde online basvuruda 60 TL HGS ücreti yaziyordu bana 120 TL dediler ve bu miktari kiralama bedeline eklemisler.
    Ben 26 günlügüne kiraladim.
    Bugün Elitcar sayfasina sifremle giri$ yaptiktan sonra birgün önceki yapmis oldugum rezervasyon fiyatinin 400 TL üzerinde fiyat gösterdigini gördüm,
    hemen telefon actim, yanlislik olmus düzeltiriz dediler kendilerinden onay istedim, hemen onay geldi telefonu kapatmadan maili actim ama yine
    400 TL fazla yaziyor adama söyledim olmadi diye yeniden gönderdi degisen birsey yok, adamlar 2280 TL ye yaptigim rezervayonu bir türlü bana mail olarak onaylayamadilar,
    sonra 400 TL zamlanan rezervasyonu paso gönderebiliyorlar, anlasilan bana 400 TL yi bir sekilde gecirmeye calisiyorlar.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    Alıntı aslankral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Elitcar sayfasina sifremle giri$ yaptiktan sonra birgün önceki yapmis oldugum rezervasyon fiyatinin 400 TL üzerinde fiyat gösterdigini gördüm,
    hemen telefon actim, yanlislik olmus düzeltiriz dediler kendilerinden onay istedim, hemen onay geldi telefonu kapatmadan maili actim ama yine
    400 TL fazla yaziyor adama söyledim olmadi diye yeniden gönderdi degisen birsey yok, adamlar 2280 TL ye yaptigim rezervayonu bir türlü bana mail olarak onaylayamadilar,
    sonra 400 TL zamlanan rezervasyonu paso gönderebiliyorlar, anlasilan bana 400 TL yi bir sekilde gecirmeye calisiyorlar.
    Kardes yukaridaki yorumlarimi okumadin galiba ben yarim gün ugrastim hic bi sekilde düzgün net bi yanit alamadim yine uzun ugraslarla iptal ettim. Adamlarin sistemleri degismis kendileride bulamiyorlarki önceki sisteme kayitli bilgileri hersey RESET lenmis kisacasi ben burdakilere uyarimi yaptim

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Hayret ya Elite den yillardir araba kiralarim hic sorun yasamadim, birseyler degismis anlasilan Elite de artik....

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayret ya Elite den yillardir araba kiralarim hic sorun yasamadim, birseyler degismis anlasilan Elite de artik....
    Hocam yazının sonunu getirmemişsin, o noktaların yerine ne gelecekse doldurda anlayalım.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yazının sonunu getirmemişsin, o noktaların yerine ne gelecekse doldurda anlayalım.

Cok önemli bir anlami yok ya, hayret ettim sadece elite de bu sekilde olaylar yasandigi icin. Forumda yillardir araba kiralama konulari sikca acilir ve herkes tecrübelerini aktarir, elite hakkinda genelde hep iyi yorumlar gelmistir.

Simdi birden bu sekilde sikayetler geliyor olmasi icin birseylerin artik degistigi anlanina geliyor demek istedim.

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Valla şimdiye kadar türkiyede hiç araba kiralamadım

Ihtiyaç da yok.

Kendin bir değerlendirme yapmışsın, sonunu getirmemişsin

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Gerci cok taninan bir sirkette bizim Board,da.
    Burdan arastirin birde. Pazarlik yapmayida unutmayin.

www.cizgirentacar.com

Ben hersey dahil (HGS) Fiat Egea Dizel
    29.07.2017 alis yeri Izmir
    25.08.2017 teslim Bodrum (arti 65 € baska yerde verdigim icin) 28 gün
    Ikinci söförde icinde. (extra ücret almiyorlar)

Genel toplami 770 €

S&S
    Konu neco54 tarafından (23 Haziran 2017 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla şimdiye kadar türkiyede hiç araba kiralamadım

Ihtiyaç da yok.

Kendin bir değerlendirme yapmışsın, sonunu getirmemişsin
    Ben hala anlayamadim yani sonuna ne demeliydim Degerlendirme su ki elite den araba kiralarken dikkat etmek lazimmis bunu ögrendik! Görünene göre eskiden km sinirsizdi artik degil, iyi incelemek lazim sartlari.

Sana göre ihtiyac olmayabilir ama ihtiyaci olanda kiraliyor mecburen. Herkesin kendi tercihi yani.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    Alıntı neco54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerci cok taninan bir sirkette bizim Board,da.
    Burdan arastirin birde. Pazarlik yapmayida unutmayin.

www.cizgirentacar.com

Ben hersey dahil (HGS) Fiat Egea Dizel
    29.07.2017 alis yeri Izmir
    25.08.2017 teslim Bodrum (arti 65 € baska yerde verdigim icin) 28 gün
    Ikinci söförde icinde. (extra ücret almiyorlar)

Genel toplami 770 €

S&S
    vallla elitten iptal edip buradan 2 tane rezerve yaptim insallah pisman etmezler bakalim görücez.

16. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    20
    17 mesaja 62 teşekkür aldı
    Arkadaslar abiler extra büyük yaziyorum

araba kiralayan hangi sirket olursa olsun fark etmiyo tr de full kaskoya kanmasin
    fullkasko sade kaza aninda kiralik arbayi karsiliyor:

Adamlar haftpflicht deckungsumme yi sade 10 000 tl yapiyorlar,

allah korusunu siz suclu iseniz karsi tarafin sade 10 000 tel asarini karsiliyo, gerisini siz ödüyorsunuz,

her sene gittigimde günlük 15 tl extra veriyorum deckungssumme 1 milyon tl yaptiriyorum,

allah korusun karsi taraf sakat kalsa bir ömür ödersiniz

karsi tarafa hasar verdigim taktirde kac liraya kadar ödemeleri kubul ettiklerini sorun,

burdan taninmadik firmalar telefonla sordum mahsus

suratima tlefon bile kapatan oldu

fiyati eurodan belirliyorlar ama onu soruncu o ne diye siyirmaya ugrasiyorlar

benden size

check24 girin orda reserve yapin ama orda sade büyük sirketlerden,

ordada cok arabalar gördüm

europcar
    herz
    six
    budget

bunlar cok iyi ama dikkat

deckungsummeye aman dikkat

18. fatosch10 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    66
    7 mesaja 11 teşekkür aldı
    selam arkadaslar bu sene bende elitcarentaldan cok hayalkirikligina ugradim. bir dahami asla cizgiden kiraladim ve cok memnun kaldim. sanirsam bir degisim oldu elitcarrentalda hic memnun kalmadim. beni 8euro icin yolda biraktilar ve ben iptal edip cizgiden kiraladim ve ordan daha memnun kaldim- saygilar

20. sopeli üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    417
    148 mesaja 312 teşekkür aldı
    valla yazilanlari okuyunca, büyük sirketleri tercih edesi geliyor insanin...
    biraz arastirdim, sixth ya da hertzden kiralayacagim.
    fark yok sanirim aralarinda pek

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Fark yok olur mu cok büyük fark olmasa inan herkes gider Europcar Sixt den alir. Istersen ac bak cizgi elit ile kiyasla!

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    Elitcarrental bayagi bir havalanmis
    yukaridada yazdigim gibi Agustos-Eylül icin kiralamayi 2280 TL ye halletmistim !!!
    En azindan ben öyle zannetmistim, birgün sonra 400 TL gibi bir zam yaptilar !!!
    Oda ne dün sabah benim handy caliyor karsida Elitcarrental elemani, benim rezervasyona yapilan 400 TL azmi$ diyor beyefendi,,sistem hatasi,,
    yeni fiyat 2900 TL yada 740 Euro (15 Agustostan itibaren 26 gün),
    mübarek ramazan ayinda sinirlerime hakim olayim deyip kibarca rezarvasyonu iptal ettim.

http://www.economycarrentals.com/

buradan kiraladim üstelik cok daha ucuza,
    Elitcarrental benim icin bitti oradan daha arac kiralamam.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Hakli olabilirsin Elitrentacar hakkinda.
    Ama bu yukaridaki firmada ingilizmi ne belli degil problem olsa arada adam bulasin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)