canim arkadasim ben bir konuda basima geleni aktarayim kusadasinda evim var kiracim (16 sene durdu ev aldi cikti) duzgun birsekilde kirasini oduyordu benim hesabima yatiriyordu 2008 yilina kadar hesabima sonra evde tadilat yaptirdim ve kiracim ev kirasini duzgun bir sekilde esya aldigim dukkana yatirdi burda sorun olmadi 2008 yilinda bankada 1600 tl ve eyro hesabimda 100 eyro kalmisti ben 2011 yilnda felc gecirdim 2013 ekim ayinda izine gittim hesabimda turk lirasi olarak yaklasik 900 tl ve eyro hesabimda 5 eyro kalmis sordugumda 2008ile 2013 yillari arasinda hesabimda hic bir islem yapilmadigi halde islem parasi kesmisler sordugumda git tuketici mahkemesine basvur dediler mahkemeye basvurmak ise baslibasina sorun ben bunu yasadim sana bilgilendirmek istedim eger para lazim degilse hazine bonosu almani tasfiye ederim eyro olaraktan yanliz bankadan bankaya degisiklik gosteriyor ona gore birkac bankaya sor ( eyro tahvil en az 4 senelik turkliari insede ciksada kaybin olmaz) cocuklarin ufak ise toprak al ama arsa olarak degil tarla olarak turkiyenin heryerinden bunu 15 seneden erken elden cikarmamak uzere beklet herseyden daha iyi kazandiri hersey gonlunce olsun avusturyadan selamlar