Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2854 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ING-Bank Türkiye e-turuncu hesap hakkinda görüsleriniz?

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Arkadaşım;sadece kurumsal firmalara hizmet veriyor..Banada şubelerini kapattıklarını dedikleri için istanbulda açtım.Akbank AG, Almanya’da faaliyet gösteren şirket, Akbank'ın %100 iştiraki olup kurumsal bankacılık hizmetleri sağlamaktadır
    Konu tolgahamburg tarafından (08 Haziran 2016 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    Odeabank ın Rus bankası olduğu bilgisi sanırım hatalı. https://www.bankakredinotum.com/2015...nk-sahibi-kim/ burada kime ait olduğu detaylı anlatılıyor. Türkiye nin tüm illerinde şubeleri henüz yok büyük şehirlerde var http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/sub...ve-atmler.aspx buradan şubeler sorgulanabilir.

Ettiği Teşekkür
    301
    lüblan menşeylimiş daha uzak dururum

Ettiği Teşekkür
    26
    yerli yabancı aslında yok birbirlerinden farkı :-) sonuçta 100.000 Tl ye kadar tüm mevduatlar sigortalı güvence altında, aynı bankada o limit aşıldığında banka batarsa limitin üstündeki miktar buhar oluyor, buna dikkat ettikten sonra bence sorun yok.

Ettiği Teşekkür
    301
    yani doğrudur

Üye
    Nereden
    traun avusturya
    Ettiği Teşekkür
    48
    28 mesaja 44 teşekkür aldı
    canim arkadasim ben bir konuda basima geleni aktarayim kusadasinda evim var kiracim (16 sene durdu ev aldi cikti) duzgun birsekilde kirasini oduyordu benim hesabima yatiriyordu 2008 yilina kadar hesabima sonra evde tadilat yaptirdim ve kiracim ev kirasini duzgun bir sekilde esya aldigim dukkana yatirdi burda sorun olmadi 2008 yilinda bankada 1600 tl ve eyro hesabimda 100 eyro kalmisti ben 2011 yilnda felc gecirdim 2013 ekim ayinda izine gittim hesabimda turk lirasi olarak yaklasik 900 tl ve eyro hesabimda 5 eyro kalmis sordugumda 2008ile 2013 yillari arasinda hesabimda hic bir islem yapilmadigi halde islem parasi kesmisler sordugumda git tuketici mahkemesine basvur dediler mahkemeye basvurmak ise baslibasina sorun ben bunu yasadim sana bilgilendirmek istedim eger para lazim degilse hazine bonosu almani tasfiye ederim eyro olaraktan yanliz bankadan bankaya degisiklik gosteriyor ona gore birkac bankaya sor ( eyro tahvil en az 4 senelik turkliari insede ciksada kaybin olmaz) cocuklarin ufak ise toprak al ama arsa olarak degil tarla olarak turkiyenin heryerinden bunu 15 seneden erken elden cikarmamak uzere beklet herseyden daha iyi kazandiri hersey gonlunce olsun avusturyadan selamlar

Ettiği Teşekkür
    26
    Hesap işletim ücreti konusu bankalar arası farklılık gösteriyor, isim vermeden örnek vereceğim bir banka açılan TL hesabından ayrı aynı hesaba bağlı döviz hesabından ayrı hesap işletim ücreti talep ederken diğer banka sadece TL hesabından bir kez buna bağlı diğer hesaplardan ücret talep etmeyebiliyor, bir diğer banka mevcut TL hesabında hiçbir işlem yapılmazsa sadece döviz ve vadeli döviz hesabından hiçbir talepte bulunmuyor. Bunları hesap açılmak istenen şube çalışanlarıyla konuşup anlaşmadan hesap açmamanızı öneririm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)