Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2878 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Babam Felcli Hasta Türkiyeden imzali kagit istiyorlar hemde noter tasdikli

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    3 mesaja 3 teşekkür aldı

Babam Felcli Hasta Türkiyeden imzali kagit istiyorlar hemde noter tasdikli

Merhaba Arkadaslar Türkiyede Babamin tarlasin dan yol geciyor istimlak edildi para ödemek istiyorlar babamin imzali noter tasdikli kagit göndermesi lazimmis hasta ve felcli oldugu icin imza atamiyor bu durumda bizim ne yapmamiz lazim bilgisi olan arkadaslardan yardim rica ediyorum tesekkürler..

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Babani konsolusluga götürüp sizden birisine vekalet vermesi lazim,ama babani mutlaka konsolus görmesi gerekiyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı uyku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babani konsolusluga götürüp sizden birisine vekalet vermesi lazim,ama babani mutlaka konsolus görmesi gerekiyor.
    tesekkür ederim...cok sagol..

Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Baban konusabiliyormu veya anliyormu kosmalari bunlar önemli ,gecen kendim sahit oldum babalarini tekerlekli sandalyeyle getirmislerdi konsolus hanim sahsen yanina gelip sorup onay almisti babadan .insl yardimci olmusumdur.gecmis olsun.

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    oncelikle gecmis olsun konusabiliyorsa bilinc yerinde ise parmak bastirarak hallederler ama bunlarin tam aksi bir durumsa doktor kagitlariyla ceviri mhkeme filan ilk gelen babandan sonra annene devrederler imza isini.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Alıntı mero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar Türkiyede Babamin tarlasin dan yol geciyor istimlak edildi para ödemek istiyorlar babamin imzali noter tasdikli kagit göndermesi lazimmis hasta ve felcli oldugu icin imza atamiyor bu durumda bizim ne yapmamiz lazim bilgisi olan arkadaslardan yardim rica ediyorum tesekkürler..
    Baban Türkiye'de analasilan. Babana en yakin noteri internetden sec, durumu anlat. Noter evine gider gerekeni yapar ve kagidi sana yollar. Beteri 3-5 noterin yol parasini vermis olursun. Bukadar basit.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)