Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2838 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Winsim Allnet-Flat 6.99

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    aynen bende mealesef iki sene vetrag yaptirdim.cikma imkanim yokmu acaba..birde sunu sorayim..whatsap uzeri karsidaki kisi sesli mesaj yollarsa oda paralimi acaba

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cenyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    9
    42 mesaja 77 teşekkür aldı
    Arkadaslar whatsapp sesli mesaj parali felan degil, kim uyduruyor böyle seyleri ?? Senin anbieter nerden bilecek sesli mesaj yolladigini Whatsapp dan? Haaa Videoanruf baska. Yani UMTS ama whatsapp dan sesli mesaj yada müzik yollarsan nerden bilecekler ????
    Hemen hemen her Anbieterde yazar bu Voip ve Messenger dahil degil diye.. Ama hic simdiye kadar bir uyari yada extra para ödeyen oldumu ??

PS: simdi Winsim i aradim 15 dakika bekledim ama ilk agizdan ögrendim. Whatsapp üzeri sesli mesaj yada telefon parali degil dediler....
    Konu cenyal tarafından (01 Temmuz 2016 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    Alıntı cenyal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar whatsapp sesli mesaj parali felan degil, kim uyduruyor böyle seyleri ?? Senin anbieter nerden bilecek sesli mesaj yolladigini Whatsapp dan? Haaa Videoanruf baska. Yani UMTS ama whatsapp dan sesli mesaj yada müzik yollarsan nerden bilecekler ????
    Hemen hemen her Anbieterde yazar bu Voip ve Messenger dahil degil diye.. Ama hic simdiye kadar bir uyari yada extra para ödeyen oldumu ??

PS: simdi Winsim i aradim 15 dakika bekledim ama ilk agizdan ögrendim. Whatsapp üzeri sesli mesaj yada telefon parali degil dediler....
    usta kimse birsey uydurmamis ama sen konuya hakim olmadigin icin sen uydurmusun,,kimse yazmamis ki sesli mesaj göndermek yasak diye parali olan telefon etmek konusmak whatsapp üzeri türkiyeye yada baska devletlere her anbieteler tarifler farkli mobilcom debiteli AGB oku anlarsin

Ettiği Teşekkür
    197

Tskler.sagol.allahtan en azindan ondan para almyiorlarmis..

Üye Fedayi38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    189
    13 mesaja 23 teşekkür aldı
    Alıntı akdenizli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdasim yalanmi soluyoyrum tr ile yapilan tüm sesli görüsmeler parali..isterseniz yapin benden soylemesi,istersen servise Telefon et.sorabilirsin,.
    Pasam ben sana yalan söylüyorsun demedim fakat yanlis anlasmalar olmasin diye emin olmak icin baska bir kardesimiz teyit edermi diye baktim.Ozaman Whatsapp dan konusmaya gerek yok o paraya direk ac hic olmasa kaliteli bi görüsme olur yani bunu sirketede söylemek gerekirdi.Neyse uzun lafin kisasi gecmis olsun.

7. Fedayi38 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    9
    Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta kimse birsey uydurmamis ama sen konuya hakim olmadigin icin sen uydurmusun,,kimse yazmamis ki sesli mesaj göndermek yasak diye parali olan telefon etmek konusmak whatsapp üzeri türkiyeye yada baska devletlere her anbieteler tarifler farkli mobilcom debiteli AGB oku anlarsin
    Ben uydurmadim ve konuya yeterince hakim oldugumu düsünüyorum.
    1. Söyle düsünelim ; diyelimki sesli mesaj yada Whatsapp üzerinden tel actik.. Ve Debitel ve digerleri bu aramayi yada sesli mesaj i ücretlendirecekler, Peki nerden bilecek Anbieter senin ne mesaj yolladigini ? Eger bilebilir diyorsan ozaman zaten durum cok fena cünkü eger herkes herseyi bilebiliyor ise birakalim ozaman cep telefonlarini.

2. Eger ciddi ciddi istenmese Whatsapp ve diger messengerlerin kullanilmasi. bunu engelleyebilirler sayet zaten herseyi görüp biliyorlarsa.
    Bu Messengerler olmasa zaten bu kadar vertrag satamazlar.

3. Kendim gercekten Hotline i aradim ve sordum , Hatta adam bile sasirdi soruya Whatsapp dan yurtdisindaki birisine sesli mesaj yollayinca bunu nasil bilebiliriz ki dedi..

Eger bana birisi Whatsapp dan sesli mesaj yolladim yada aradim ve para kestiler der ve faturalandirabilirse ben bir daha hic birsey bilmiyorum.

Sahsen benim kizima da Winsim den aldim ve oldukca da fazla sesli mesaj whatsapp dan yolluyor kuzenlerine hic daha para gelmedi..

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya,Hollanda
    Ettiği Teşekkür
    30
    68 mesaja 215 teşekkür aldı
    Whatsapp ve buna benzer applar,la sesli ve görüntülü görüştüğünü bilirler.isterlerse kapatabilirler, örneğin ben şuan mısırdayım vodafondan bir internet paketi aldım sesli ve görüntülü görüşme kapalı.
    Bu sorunu vpn app yükleyerek aştım, Almanya'da daha whatsapp,dan para yazdığını duymadım.

Ettiği Teşekkür
    197
    arkadaslar surasi gercek whatsap konusmalari türkiye ile parali..sakin yapmayin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    WinSim de söyle bir sey buldum

Videotelefonie in deutsche Fest- und andere Mobilfunknetze7
    pro Minute² 0,99 €

Whatsapp üzerinden telefon görüsmesine dikkat edin, dakikasi 0,99 € üzerinden hesap ediliyor.

Whatsapp görüsmelerinizi Wlan üzerinden gerceklestirin.

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı

Sanal alemde senin ne yaptigini maalef her yaptigini görüyorlar. Bundan kacis yok. Her seyimiz takip altinda.

Ettiği Teşekkür
    9
    Alıntı battal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WinSim de söyle bir sey buldum

Videotelefonie in deutsche Fest- und andere Mobilfunknetze7
    pro Minute² 0,99 €

Whatsapp üzerinden telefon görüsmesine dikkat edin, dakikasi 0,99 € üzerinden hesap ediliyor.

Whatsapp görüsmelerinizi Wlan üzerinden gerceklestirin.
    Videotelefonie parali tabiiki.. Cünkü o görüsme UMTS üzerinden oluyor yani normal Telefon görüsmesi gibi, ama Whatsapp,Skype,Viber, gibi messengerler üzerinden yapilan görüsmeler Videotelefonie degil...
    Iki seyi karistirmayalim...

14. 3 kişi cenyal üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Impostor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,581
    110 mesaja 150 teşekkür aldı
    @akdenizli33 o 113 € luk faturayi buraya koyabilirsen tam olarak neyi nasil hesaplamislar anlariz...

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,680 teşekkür aldı
    AGB de gerçektende böyle bir yasak var

yani Skype ve diğerleri

Die Nutzung von VoIP, sonstige Sprach
    und Videotelefonie sowie Peer to Peer Verkehr ist ausgeschlossen

Tecrübeli Üye acemi iste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,091
    43 mesaja 117 teşekkür aldı
    Simdi sonuc olarak whatsapp ten aramak parali mi degilmi ???? kesin net bir sonuc ciksa cok güzel olur
    bende uygun diye 6.99 € 24 aylik yapmistim ...

Ettiği Teşekkür
    197
    Alıntı acemi iste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi sonuc olarak whatsapp ten aramak parali mi degilmi ???? kesin net bir sonuc ciksa cok güzel olur
    bende uygun diye 6.99 € 24 aylik yapmistim ...
    ben soylorum arkadasim inanmyiormsunuz ozellikle aradim sordum..dedim ya bana 113€lluk rechnn g gelmis..denemsi bedave türkiyeyi arayin 5 dakika..ay sonu hesabta görürsunuz

19. akdenizli33 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    369
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    selam herkese walla ben korktum ben bügün kundigug yaptim 7 gün olmustu vertrag yapali hadi hayirlisi bu kadarda ucuz olumuya hemende inandik neyse bakalim ne olacak

issallah birisi cikarda dogrumu deyilmi bir cevap yazarsa bütün kardeslerimizin yüregine su sermis olursunuz simdeiden tesekürler öz ve öz beceriksizler ailesine tesekürler
    Konu noni tarafından (07 Temmuz 2016 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    55
    10 mesaja 14 teşekkür aldı
    Arkadaslar ben 5 aydan beri winsim deyim. Müthis birsey gercekten 6,99 euro. Kazik filan yok. Sadece dikkat edilmesi 2 gb gecmesin. Gecerse her 100 mb icin 2 euro aliyorlar. Netz müthis birsey. Internet hep 4G

Tecrübeli Üye Impostor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,581
    110 mesaja 150 teşekkür aldı
    Alıntı akdenizli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben soylorum arkadasim inanmyiormsunuz ozellikle aradim sordum..dedim ya bana 113€lluk rechnn g gelmis..denemsi bedave türkiyeyi arayin 5 dakika..ay sonu hesabta görürsunuz
    kardes sana fatura gelmis olmali, e-mail ile. detayli olarak görürsün neden 113 € olmus...

Ettiği Teşekkür
    9
    Arkadaslar ben 3-4 Aydir kullaniyorum ve Whatsapp üzeride Telefon aciyorum. Her ayda bana online fatura geliyor daha tek kurus fazla ödemedim..

üstelikte Hotline arayip sordum onlarda parasiz dediler.. Daha size neyi nasil ispatlayacagim anlamadim.. Hotline nr. aramak bedava Hemde sabit hat. Isteyen arar ve sorar kendi kulagi ile duyar...

Kunden-Hotline:
    06181 7074 094 (täglich von 00:00 bis 24:00 Uhr)

24. 3 kişi cenyal üyemize teşekkür etti:

Üye galaxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    147
    8 mesaja 13 teşekkür aldı
    Alıntı Impostor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes sana fatura gelmis olmali, e-mail ile. detayli olarak görürsün neden 113 € olmus...
    akdenizli33 arkadas
    benim düsüncem 2gb internet paketin dolmustur ve whatsapp tel görüsmesi türkiye ile yaptiysan 2 gb dolduktan sonra her 100MB icin 2€ kesiyorlar,belki senin fatura ondan bu kadar kabarmistir.
    Tabi gelen faturayi analiz etmek lazim ilk kez duyuyorum whatsapp tel görüsmesinin internetin oldugu halde ücretlenmesi.
    bende cocuklara iki tane vertrag yaptim simdilik faturalar normal.9,99€ ve 12,99€ paketinden aylik kündigen yapilandan.
    hicbir zaman 24 ay baglamamayi özen gösterin arkadaslar bir sikintida cikma optionunuz olsun...

bende Drillisch var ve simdiye kadar problem olmadi whatsapp internet türkiye üzeri tel görüsmesinde
    burda video telefonie parali gösteriyor ama baska bir uygulama galiba
    https://service.premiumsim.de/mytari...o/showPDF/2946
    Konu galaxy tarafından (12 Temmuz 2016 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)