Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2839 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Winsim Allnet-Flat 6.99

Moderator Speedy123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    203
    1,065 mesaja 3,586 teşekkür aldı
    Onlar sana öyle söylemek zorunda, her agb aynı yazıyor, voip gibi konuşmalar ücretli diye ama bugüne kadar duymadım görmedim hesap geleni.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye aksarayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    638
    85 mesaja 232 teşekkür aldı
    Biraz önce aradim watssapps, tango,ficetime gibi veya baska voip programlari paralimi diye vetrag yapacagim dedim. kadin önce internetten agb'yi okuyun dedi bende okudum ama anlayamadim dedim, parali mi degil mi dedim, internetin kotan oldugu sürece bedava dedi.Yani parali degil dedi.Bende sastim bu ise bu gidisle vetrag yapacagim.

Ayrica voip felan kapalimi baska firmalarin dedim hayir dedi sadece dritte anbieterler kapali dedi.
    Konu aksarayli tarafından (12 Eylül 2016 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    147 mesaja 311 teşekkür aldı
    Alıntı aksarayli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz önce aradim watssapps, tango,ficetime gibi veya baska voip programlari paralimi diye vetrag yapacagim dedim. kadin önce internetten agb'yi okuyun dedi bende okudum ama anlayamadim dedim, parali mi degil mi dedim, internetin kotan oldugu sürece bedava dedi.Yani parali degil dedi.Bende sastim bu ise bu gidisle vetrag yapacagim.

Ayrica voip felan kapalimi baska firmalarin dedim hayir dedi sadece dritte anbieterler kapali dedi.
    hocam ama burada okudugum yorumlara bakarsak,
    bu tür görüsmeler parali gibi

Ettiği Teşekkür
    638
    Bana parasiz dedi kadin bilemeyecegim artik.

Tecrübeli Üye Talha'linho 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    118
    64 mesaja 91 teşekkür aldı
    Alıntı aksarayli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana parasiz dedi kadin bilemeyecegim artik.
    Arkadaslar öncelikle herkezin kurban bayrami mübarek olsun
    bana kadin bakti (abg göre internetin de olsa dk. yanilmiyorsam 99ct.dedi yalanim yok (dedine göre video telefonie ye geciyormus)
    her güzelin bir hatasi olacak bunun ikide demek bu

whatsapp telefonie beles dedi onuda sormustum (ben yaptim jeden monat kündbar)
    kazik atalarsa bir ay atalar ben ayni vertraga o2 39,95 ödüyorum buda o2 bagli bunada 14,99 (bence süper birsey)

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    yani 1 ay sonra cik git

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    84
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam kendim 1 yildir kullaniyorum basdan 12,99 ödemeye basladim (monatlich Kündigung) sonra 2 yil Vertrag'a gectim 6,99 ödüyorum ayda ...
    sonrada 2 kizima yaptim bu Vertrag'dan
    daha önce kendim O2 kulaniyordum ama Drillisch bence daha hizli internet ve hatti daha iyi...Drillisch kendiside O2 kullandi halde tuhaf ama öyle

Ettiği Teşekkür
    638
    Simdi tekrar telefon actim akdenizli33 dedigi gibi eu icindeki ülkeler parasiz dedi türkiye parali ve pahali dedi.Maalesef ben vazgectim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Arkadaslar, ben neredeyse her gün WhatsApp üzerinden Türkiyeyi ariyorum, hic ayriyetten para gelmedi, cok da sacma geliyor acikcasi... 1 senedir kullaniyorum, toplam 3 hattimiz var ailede ve hepimiz memnunuz ücretsiz. sadece benim vertragda sms-flat yok, onun icin Facetime (sadece iphone larda var) üzerinden arama yapinca 0,19 € hesapliyor her Facetime üzerinden yapilan arama icin! Whatsapp türkiye konusmasi ama kesinlikle bedava.

Tecrübeli Üye 66bozo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    132
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    arkadaslar bende siparis vermeden önce aradim konustum. ilk hosuma gidense bestellhotline da konusanlarin almancalari iyi (klarmobil.de kilerin almancalari iyi degil). ikincisi videotelefoni ile videokonferanz arasinda farki bilmek lazim. yani enginaga52 de digi gibi iphone üzerine facetime yada samsungda videoanruf kulanan olursa ozman faturali oluyor. ama tango gibi program üzerine videokonferanz yapilarsa internet datenvolumenden gitmis oluyor yani 2gblik datenvolumenden kesiliyor.

enginaga52 veya diger kulanan arkadaslar hangi program üzerine datenvolumeni takip ediyorsunuz ve tavsiye edersiniz? iphone ve android ceptelefonlarina

12. 66bozo66 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı 66bozo66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enginaga52 veya diger kulanan arkadaslar hangi program üzerine datenvolumeni takip ediyorsunuz ve tavsiye edersiniz? iphone ve android ceptelefonlarina
    winsim de einloggen yapinca gösteriyor ne Kadar gb kullanildigini. bende cok olmadigi icin (winsim hattini annem kullaniyor) dolmuyor hic ondan pek takip etmiyorum fakat bircok app var. Samsung larda hatta telefondan sinirlama yapabiliyorsun, günü belirleyip. iphone da mümkün degil maalesef bu uygulama.

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı enginaga52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, ben neredeyse her gün WhatsApp üzerinden Türkiyeyi ariyorum, hic ayriyetten para gelmedi, cok da sacma geliyor acikcasi... 1 senedir kullaniyorum, toplam 3 hattimiz var ailede ve hepimiz memnunuz ücretsiz. sadece benim vertragda sms-flat yok, onun icin Facetime (sadece iphone larda var) üzerinden arama yapinca 0,19 € hesapliyor her Facetime üzerinden yapilan arama icin! Whatsapp türkiye konusmasi ama kesinlikle bedava.
    arkadasim..sen whatsap uzeri mobil oalrakmi türkiye ile konusyorsun.yoksa wlan uzerimi.ac Telefon et sor ben soordum..eu ulkeleri diisndaki ulkelere sesli görüsmeler parali.

Tecrübeli Üye 66bozo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    132
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    akdenizli kardes bende aradim wlan üzerine konusunca bedava. 3G veya LTE üzerine görüsmeler yapilirsa yapmis oldugun 2,3,4GB hangi GB tarif yaptiysan o azaliyor sifira geldikden sonra bu datenvolumen update yani 2€ (100mb) + 2€ (100mb) + 2€ (100mb) sonrada ücrete bagliyormus.

Tecrübeli Üye acemi iste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,091
    43 mesaja 117 teşekkür aldı
    Alıntı 66bozo66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akdenizli kardes bende aradim wlan üzerine konusunca bedava. 3G veya LTE üzerine görüsmeler yapilirsa yapmis oldugun 2,3,4GB hangi GB tarif yaptiysan o azaliyor sifira geldikden sonra bu datenvolumen update yani 2€ (100mb) + 2€ (100mb) + 2€ (100mb) sonrada ücrete bagliyormus.
    o Yüzden akdeniz33 arkadasa rechnungun bir resmini buraya koy bir bakalim dedik oda koymadi malesef

17. 4 kişi acemi iste üyemize teşekkür etti:

Üye turhan18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    47
    17 mesaja 27 teşekkür aldı
    Arkadaslar bende altinci ayda türkiyedeydim ayni --akdenizli33---arkadasin dedigi gibi bende baktim daha 2 gb yakin internetim var bende whats up üzeri konustum
    banada 63 euro yakin para geldi.. internetim var diye whats up üzeri aradim daha ucuza gelsin diye ama bana daha fazlaya mal oldu
    yani anlayacaginiz mecbur kalmadiginiz süre whats up üzeri bence aramayin derim .

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    48
    37 mesaja 95 teşekkür aldı
    Alıntı turhan18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende altinci ayda türkiyedeydim ayni --akdenizli33---arkadasin dedigi gibi bende baktim daha 2 gb yakin internetim var bende whats up üzeri konustum
    banada 63 euro yakin para geldi.. internetim var diye whats up üzeri aradim daha ucuza gelsin diye ama bana daha fazlaya mal oldu
    yani anlayacaginiz mecbur kalmadiginiz süre whats up üzeri bence aramayin derim .
    arkadaş türkiyedeydim diyorsun sende winsim üzeri türkiye internetin varmi ki türkiyeden whatsapp dan telefon ediyosun tabi para keserler.

bende Euro türkcel vardi sila yolda whastapkullandim devamli yazistim 20€ yüklüydü bitti.

aciklamalari doyru ypalim yanlis bilgilendirmeyelim.

20. 3 kişi Mehmet 1. üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    47
    @ Mehmet 1. hayir kaldigim yerde
    wlan vardi .wlan üzeri bagli oldugum icin böyle bir sey aklima gelmemisti
    herhalde wlan varken ayriyetten birde türkiye internet gerekmez sanirsam
    Konu turhan18 tarafından (24 Eylül 2016 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye acemi iste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,091
    43 mesaja 117 teşekkür aldı
    Alıntı turhan18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ Mehmet 1. hayir kaldigim yerde
    wlan vardi .wlan üzeri bagli oldugum icin böyle bir sey aklima gelmemisti
    herhalde wlan varken ayriyetten birde türkiye internet gerekmez sanirsam
    turhan18 senin hatan türkiyede o hatti kullanmis olman sen o karti almanyayi ciktigin zaman telifondan cikarman lazimdi size gelen o ücretin wahtsapp le alakasi yok buna eminim siz karti kullandiigniz icin geldi o fiyat

23. acemi iste üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    47
    Olabilir en dogrusuda bu.. bir daha zaten o sekilde yapmak gerek onlarin kartini türkiyede kullanmamak

Üye Starterbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    İnternet yoksa whatsapp nasil ariyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)