Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rajonu şöyle çok kolay, benim iş yerinde Türk Arkadaşı gibi yapacaksın, Kolay kolay kahve ısmarlamaz ama içermisin dediğinde hiç yok demez, araba eski paslı bir araba kullanır ve onlada TR ye gider, yani her Centi düşünür, olaki Feiertagda ben çalışıpda kendi çalişmazsa canı gider paraya para demezsin artık der vs. vs.

Para biriktirmek istiyorsan aynen böyle yap, ama bir gün yemediğin için biri gelir yer ona göre.
harika bir anlatim bende ekleyim bir seyler benim komsum var ayni buna benzer is ev is ev hava almak icin disari cikmazlar para gidecek diye pencereden bakip havasini alip yatarlar kisacasi olmuslerde aglayanlari yok burda iki ev turkiyede uc ev arsalar bankada 200 bin € para ve iki oglu var simdi ikiside ne zaman ölücekler diye babalarinin gözlerine bakiyorlar.eger yasam buysa ben yasamak istemiyorum ya arkadaslar biraz dusunun ebediyen dunyada kalmiyacagiz yeyip icme kurusu centi dusun ya bu yasammi?bir baska arkadasim var gun boyu is yerinde ac susuz geziyor bu arkadasimin ankarada luks yerde uc dairesi burda luks evi bankada 100 bin € uzeri parasi var bir brezel alicak bir kahve icecek parasi malesef yok boyle yasam olmaz olsun.