Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2826 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kredi geri ödeme

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    54
    3 mesaja 4 teşekkür aldı

kredi geri ödeme

merhabalar ben 3 sene önce 24000 eure ayda 355 eure taksitle kredi almistim ing bank dan simdi kalan borcu odemek istiyorum daha 3 sene var kredinin bitmesine geri öderken faiziyle birliktemi ödemem gerekiyor yada faizi düsüyorlarmi bilgisi olan varmi

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya,Hollanda
    Ettiği Teşekkür
    30
    68 mesaja 215 teşekkür aldı
    Bankayla özel bir anlaşman yoksa para eline geçince ödeyebilirim diye bu işten hiç bir kârın olmaz,bankayı sevindirirsin.

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    banka gozunun hatrina is yapacak hali yok sen diyelimki misal 10 prozentle aldiysan krediyi hemen oduyorum dersen 9 prozentten hepsini ver der bu yani zarari gene sana ben senin yerinde olsam taksite devam eder onlarada bunu yedirmezdim.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı dijey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben 3 sene önce 24000 eure ayda 355 eure taksitle kredi almistim ing bank dan simdi kalan borcu odemek istiyorum daha 3 sene var kredinin bitmesine geri öderken faiziyle birliktemi ödemem gerekiyor yada faizi düsüyorlarmi bilgisi olan varmi
    Kredini ödersen faizin geri kalan kismini hesaplayip düsüyorlar,onun yerine zamanindan önce ödeme yaptigin icin sana enschädigung ödetiyorlar.Ben üc hafta öncesi yaptim,24000€ kredi icin 236€ enschäddigung ödedim.

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Nasil birikdiriyorsunuz bu kadar parayi kisa sürede ?
    rajonunu anlatinda bizde birikdirelim

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı clon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunun rejonu mejonu yok kardesim,ben daha düsük faizli kredi buldum bu sekil ödedim.

8. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    128 mesaja 247 teşekkür aldı
    Rajonu şöyle çok kolay, benim iş yerinde Türk Arkadaşı gibi yapacaksın, Kolay kolay kahve ısmarlamaz ama içermisin dediğinde hiç yok demez, araba eski paslı bir araba kullanır ve onlada TR ye gider, yani her Centi düşünür, olaki Feiertagda ben çalışıpda kendi çalişmazsa canı gider paraya para demezsin artık der vs. vs.

Para biriktirmek istiyorsan aynen böyle yap, ama bir gün yemediğin için biri gelir yer ona göre.

10. 5 kişi Burclu üyemize teşekkür etti:

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rajonu şöyle çok kolay, benim iş yerinde Türk Arkadaşı gibi yapacaksın, Kolay kolay kahve ısmarlamaz ama içermisin dediğinde hiç yok demez, araba eski paslı bir araba kullanır ve onlada TR ye gider, yani her Centi düşünür, olaki Feiertagda ben çalışıpda kendi çalişmazsa canı gider paraya para demezsin artık der vs. vs.

Para biriktirmek istiyorsan aynen böyle yap, ama bir gün yemediğin için biri gelir yer ona göre.
    Aciklaman icin Allah Razi olsun
    Yok baba ,öyle birikdirceksem,yasamayim daha iyi

12. 2 kişi clon üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    Aciklaman icin Allah Razi olsun
    Yok baba ,öyle birikdirceksem,yasamayim daha iyi
    Aynen bende öyle düşünüyorum, onun için o şekilde düşünenlerinde benim yanımda hiç hatırı olmaz, boşuna dememişler bir fıncan kahvenin 40 yıllık hatırı var diye, bu arada örnek verdiğim iş arkadaşıda yanlız dışarda pause yapınca türkçe konuşur vatan millet den bahseder ama 1 alman gelincede hiç türkçe konuşmaz almanca konuşur veya bir almanla otursa hiç benimle konuşmaz, defalarca söyledim Türk olmaktanmı utanıyorsun diye yok almanların rusların yanında türkçe konuşmak olmuyor diye sonunda bende kendine şunu dedim "sen Türkçe konuşmaktan utanıyorsun yani Türk olmanı gizliyorsun ama Anlında TÜRK yazıyor senin istediğin kadar utan bunu kabullen" ondan belli bana mesafeli zoruna gitti ama bu lafı hak etti.

Yok arkadaş yok şirin göstermek için ben Vatanımdan Utanmam Türkçe konuşmaktan çekinmem, bilsinler benim Türk olduğumu ve Vatanımı Sevdiğimi.

Konuyu bıraz farklı yönlendirdim ama içimdekilerini burda aktarma istedim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun rejonu mejonu yok kardesim,ben daha düsük faizli kredi buldum bu sekil ödedim.
    suankinin faizi kacti ve hangi bankadan, hangi faizden buldun onu yazarmisin bizde bilelim bu uygun faizli bankayi.

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

harika bir anlatim bende ekleyim bir seyler benim komsum var ayni buna benzer is ev is ev hava almak icin disari cikmazlar para gidecek diye pencereden bakip havasini alip yatarlar kisacasi olmuslerde aglayanlari yok burda iki ev turkiyede uc ev arsalar bankada 200 bin € para ve iki oglu var simdi ikiside ne zaman ölücekler diye babalarinin gözlerine bakiyorlar.eger yasam buysa ben yasamak istemiyorum ya arkadaslar biraz dusunun ebediyen dunyada kalmiyacagiz yeyip icme kurusu centi dusun ya bu yasammi?bir baska arkadasim var gun boyu is yerinde ac susuz geziyor bu arkadasimin ankarada luks yerde uc dairesi burda luks evi bankada 100 bin € uzeri parasi var bir brezel alicak bir kahve icecek parasi malesef yok boyle yasam olmaz olsun.

Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika bir anlatim bende ekleyim bir seyler benim komsum var ayni buna benzer is ev is ev hava almak icin disari cikmazlar para gidecek diye pencereden bakip havasini alip yatarlar kisacasi olmuslerde aglayanlari yok burda iki ev turkiyede uc ev arsalar bankada 200 bin € para ve iki oglu var simdi ikiside ne zaman ölücekler diye babalarinin gözlerine bakiyorlar.eger yasam buysa ben yasamak istemiyorum ya arkadaslar biraz dusunun ebediyen dunyada kalmiyacagiz yeyip icme kurusu centi dusun ya bu yasammi?bir baska arkadasim var gun boyu is yerinde ac susuz geziyor bu arkadasimin ankarada luks yerde uc dairesi burda luks evi bankada 100 bin € uzeri parasi var bir brezel alicak bir kahve icecek parasi malesef yok boyle yasam olmaz olsun.
    Aynen sana katıtlıyorum, dediğim arkadaş izine gider Köyüne bir yerede çıkmaz ne yapıyorsun izinde nereleri gezdin diyorum, ben Dağların adamıyım diyor sadece dağları gezerim diyor ve anlata anlata bitiremiyor, e peki hanım çocuklar diyorum onlar evdeler diyor, dayanamadım artık yaw arkadaş dedim sen aileniede yanına al git güzelim Vatanımızı gez şöyle bir İstanbula git gez gör atalarımız neler yapmış, git Ürgüp Göremeye, git Denize Antalya Alanya vs. çok pahalı diyor, eeee işte sadece para dememek lazım ilerde bizler gezdirip vatanımızı göstermezsek bu Nesil Türkiyeyi nasıl tanısın, Türkiye denilince akıllarına sadece Köy gelmesin daha nice yerler öğrensinlerki bunuda devam anlatsınlar.

Bende Köy Çocuğuyum ama 1-2 Gün yeterli geliyor ve her yıl 4-5 Hafta giderim TR ye önce memleket Gaziantep sonrada 1-2 Hafta çıkar gezeriz ailece.

Olsun 2 daire eksik olsun 2 Arsa eksik olsun 100.000€ eksik olsun ama çocuklarımıza bu güzel Memleketimizi gösterelim bence.

Herkese Saygılar ve Hayırlı İftarlar

17. Burclu üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suankinin faizi kacti ve hangi bankadan, hangi faizden buldun onu yazarmisin bizde bilelim bu uygun faizli bankayi.
    Dah önceki banka Consumer Santander 5,99%,suanki yaptigim Targobank 4.01%,bilseydim biraz baski yapardim belki dahada asagiya olabilirdi.
    Dün benim oglana mektup geldi angebot 2.95% effektiv,ama olsun yinede yaptigim gayet iyi privat kredi olarak.

19. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dah önceki banka Consumer Santander 5,99%,suanki yaptigim Targobank 4.01%,bilseydim biraz baski yapardim belki dahada asagiya olabilirdi.
    Dün benim oglana mektup geldi angebot 2.95% effektiv,ama olsun yinede yaptigim gayet iyi privat kredi olarak.
    2,95 hangi banka

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2,95 hangi banka
    Pardon yazmayi unutmusum,gelen angebotta TagoBank,7500€ alirsan 135€ geri ödeme yapabilirsin diyor,yalniz benim isime yaramadigi icin yirtip attim.

22. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)