her sene iki hafta izmire giden biri olarak

olabildigince erken gidin yani ertelemeyin. Kusadasi mesela bir sehire donusmus. Koskoca tepelere daglara bile 15 katli binalar dikmisler. Herhalde TR nin en cirkin sehri olma yolunda ilerliyor

Civardaki butun elma veya uzum bahcelerinin hep cevrilmis tellerinin uzerinde satilik ilanlari var. Herkes tarlasini muteahhite satma pesinde. Ornegin herhangi bir koy pazarina gidiyorsunuz hesapta koy pazari ama saticilari gorseniz hepside sehirli gibi. Pazarda satilan hicbir sey dogal veya organic degil. Evet sehirdeki ve Almanyadaki domateslerden daha lezzetli ama hicbirisi organic degil hele yumurta yogurt tereyagi gibi gidalardan uzak durum

Cesme ise eski Cesme degil. Cesme nin icine TOKI insaat yaptigi icin orada calisanlari plajda gorebilirsiniz. Daha fazla yorum yapmiyorum siz anladiniz

Izmir de araba kiralayin ama araba ile Izmir in icine pek girmeyin ben gecen yaz Mordogan ve Bozburuna gittim cok guzeldi cunku insaat azdi. Ama heryerde temel atilmis insaatlar goruyorsunuz. Insanin ici burkuluyor uzuluyorsunuz. O kadar cok agac kesilmiski

Kusadasi Didim Mordogan Bozburun Cesme gezin tozun. Araba kiralayin en guzeli o. Adnan Menderes havalimaninda Renault Fluence I 100 TL ye kiraladim ve otomatikti inanilmaz ucuz bence.