Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2819 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pazarkule sinir kapisina nasil gidilir ?

Üye
    Ettiği Teşekkür
    151
    18 mesaja 46 teşekkür aldı

Pazarkule sinir kapisina nasil gidilir ?

Slm arkadaslar bir izin daha geldi catti , yollari takip ediyorum da gümrükler inanilmaz dolu bende tam bu yoldan gecmek istiyorum svilingard a gelmeden önce grece tabelsini daha önce görmüstüm ama cesaret edipte dönmedim devam edip kapikuleden giris yaptim o sicakta 6 saat bekledim , bu sene bu yolu denemek istiyorum , bilgisi olan arkadaslardan ricam nasil pazarkule sinir kapisina nasil giderim ? burdan grece tabelasindan döndükten kac km sonra gümrük hangi yolu takip etmem lazim ? datayli sekilde yazarsaniz cok sevinirim saygilarimla herkese iyi izinler dilerim ..
    Konu gizemm tarafından (10 Temmuz 2016 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye 06murtur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    598
    82 mesaja 178 teşekkür aldı
    google Mapsden Screenshot yaptım
    İnşallah işine yarar

Saygılarımla
    06murtur

4. 2 kişi 06murtur üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı
    Benim yola çıkış tarihim 6 ağustos. Eğer 7 sinde kapikule çok yoğun olmazsa bende pazarkuleden geçmeyi düşünüyorum

6. deli-kadir üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye 06murtur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    598
    82 mesaja 178 teşekkür aldı
    Ben bu sene Almanyalıyım , ama heves işte Sılayolunu takip ederim
    Canlı Kameralar var bütün Millet Kapıkuleye yöneliyor
    Kapıkule Canlı Webcam
    Pazarkule Webcam
    bu imkanlarımız var mesela Webcam ile takip etmeye , Swilengrada varmadan önce bir check up yaparım ona göre yolumu seçerim
    Saygılarımla
    06murtur

8. 3 kişi 06murtur üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı
    Bu kapiyi gecen yil kullandim yanilmiyorsam Ormenio diye bir tabela vardi. Bu yolu kullanacaksaniz navigasyon lazim olabilir ilk sizi Bulgar gümrügü karsiliyor burayi gecince Yunan'da pasaportları siz götürüp veriyorsunuz araba ne var kim var hic bakmiyorlar pasaporta bakip geri veriyor. Yalniz yolda sizden baska araba göremeyebilirsiniz ve tedirgin olabilirsiniz. Bir Yunan köyünün icinden gececeksiniz cok sessiz ve birilerini görürseniz sanslisiniz.
    Konu Nazarnet tarafından (10 Temmuz 2016 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir.

10. Nazarnet üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Nereden
    traun avusturya
    Ettiği Teşekkür
    48
    28 mesaja 44 teşekkür aldı

izin yolu

Alıntı gizemm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar bir izin daha geldi catti , yollari takip ediyorum da gümrükler inanilmaz dolu bende tam bu yoldan gecmek istiyorum svilingard a gelmeden önce grece tabelsini daha önce görmüstüm ama cesaret edipte dönmedim devam edip kapikuleden giris yaptim o sicakta 6 saat bekledim , bu sene bu yolu denemek istiyorum , bilgisi olan arkadaslardan ricam nasil pazarkule sinir kapisina nasil giderim ? burdan grece tabelasindan döndükten kac km sonra gümrük hangi yolu takip etmem lazim ? datayli sekilde yazarsaniz cok sevinirim saygilarimla herkese iyi izinler dilerim ..
    arkadasim ben avusturya linz de kaliyorum almanyadan (cumartesi ogleden sonra tir yasaklari basldigi icin yollar daha rahat oluyor) pazar gunu yola cik inanki hafta ortsi ciktigindan daha rahat yolculuk yaparsin hic bir gumrukte fazla beklemezsin donuste de pazardan cik giderken pazartesi sali izin al cok cok rahat gelip gidersin cunku siz almayadan avusturya sinirina gelinceyekadar burdanda eski yugolar yola macarlar romenlerde yola cikiyor yollar kalabalik oluyor eger pazar gunun cikarsan yolda HALAY CEKE CEKE GIDERSIN internetin veya navi var ise hic problem olmaz istersen gumruklerdeki kameralardan canli gorursun ona gore yoluna devam edersin pzarkule yolu yaklasik enson 2013 kullandim ( 40 km uzuyor)

12. 3 kişi acipayamli üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)