peki imza kim atiyor kendileri senin yerine imzami atiyor ? kapinin önünde birakcaksa imzayida kendi atsin yukarsi cikarmasin ben zaten imzali paketleri yukari getirsin diyorum imzasizlari nerde birakirsa biraksin sorun olmaz o ama bazi postacilar yapiyor bazilari uyuzluguna yada yabanciyiz diye yapmiyor

Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bazi yanlislar var o zaman posta kutusunu yerinden sokun mektubu kapiniza getirmek zorunda pula para odemiyormusunuz o zaman mektubuda kapiniza getirirler ya arkadaslar bazi seyleri yalan yanlis kulaktan dolma haberlere kaniyorsunuz.Benim basima soyle bir sey gecti ben ocak yani firin ismarladim posta ucreti onlara ait adamlar getirmis o gun dis kapinin onune birakmislar bende hanima dedim onlar cikartir yukariya ise gittim eve geldim dis kapinin onunde koca ocak duruyor hemen telefona sarildim aradim bu ne demek oluyor diye bana cevaplari nerde duruyor dis kapinin onunde dedim aslinda cok bile tasimislar strassenranda kadar birakmalari gerekiyordu dedi saka yapiyor sandim guldum kapattim interneti actim arastirdim gercektende strassen rand yaziyor bir sey daha ogrenmis oldum her internetten katologtan ismarladiginiz seyleri cikartmak zorunda degiller iyi arastirin haklarina iyi bakin ahmet soyle dedi mehmet boyle dediyle olmuyor.