Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2862 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: postaci ile sorun yasiyorum..

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    bazi yanlislar var o zaman posta kutusunu yerinden sokun mektubu kapiniza getirmek zorunda pula para odemiyormusunuz o zaman mektubuda kapiniza getirirler ya arkadaslar bazi seyleri yalan yanlis kulaktan dolma haberlere kaniyorsunuz.Benim basima soyle bir sey gecti ben ocak yani firin ismarladim posta ucreti onlara ait adamlar getirmis o gun dis kapinin onune birakmislar bende hanima dedim onlar cikartir yukariya ise gittim eve geldim dis kapinin onunde koca ocak duruyor hemen telefona sarildim aradim bu ne demek oluyor diye bana cevaplari nerde duruyor dis kapinin onunde dedim aslinda cok bile tasimislar strassenranda kadar birakmalari gerekiyordu dedi saka yapiyor sandim guldum kapattim interneti actim arastirdim gercektende strassen rand yaziyor bir sey daha ogrenmis oldum her internetten katologtan ismarladiginiz seyleri cikartmak zorunda degiller iyi arastirin haklarina iyi bakin ahmet soyle dedi mehmet boyle dediyle olmuyor.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    peki imza kim atiyor kendileri senin yerine imzami atiyor ? kapinin önünde birakcaksa imzayida kendi atsin yukarsi cikarmasin ben zaten imzali paketleri yukari getirsin diyorum imzasizlari nerde birakirsa biraksin sorun olmaz o ama bazi postacilar yapiyor bazilari uyuzluguna yada yabanciyiz diye yapmiyor

Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazi yanlislar var o zaman posta kutusunu yerinden sokun mektubu kapiniza getirmek zorunda pula para odemiyormusunuz o zaman mektubuda kapiniza getirirler ya arkadaslar bazi seyleri yalan yanlis kulaktan dolma haberlere kaniyorsunuz.Benim basima soyle bir sey gecti ben ocak yani firin ismarladim posta ucreti onlara ait adamlar getirmis o gun dis kapinin onune birakmislar bende hanima dedim onlar cikartir yukariya ise gittim eve geldim dis kapinin onunde koca ocak duruyor hemen telefona sarildim aradim bu ne demek oluyor diye bana cevaplari nerde duruyor dis kapinin onunde dedim aslinda cok bile tasimislar strassenranda kadar birakmalari gerekiyordu dedi saka yapiyor sandim guldum kapattim interneti actim arastirdim gercektende strassen rand yaziyor bir sey daha ogrenmis oldum her internetten katologtan ismarladiginiz seyleri cikartmak zorunda degiller iyi arastirin haklarina iyi bakin ahmet soyle dedi mehmet boyle dediyle olmuyor.

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki imza kim atiyor kendileri senin yerine imzami atiyor ? kapinin önünde birakcaksa imzayida kendi atsin yukarsi cikarmasin ben zaten imzali paketleri yukari getirsin diyorum imzasizlari nerde birakirsa biraksin sorun olmaz o ama bazi postacilar yapiyor bazilari uyuzluguna yada yabanciyiz diye yapmiyor
    ne bicim bir anlayis var kardesim sende ya ben ne diyorum sen ne diyorsun bir kez daha yazimi oku istersen.

Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    86
    46 mesaja 167 teşekkür aldı

ne bicim bir anlayis var kardesim sende ya ben ne diyorum sen ne diyorsun bir kez daha yazimi oku istersen.

100 kelime yazmissiniz 2 nokta kullanmissiniz.
    Sizin yazinizi 5 kere okuduktan sonra bile zor anladim. Tamam noktalama isaretlerini tam kullaniyoruz ama en azindan noktayi birazcik kullanirsak yazilarimiz daha anlasilir olur.

6. Tanyel üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)