Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3240 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aranizda Berlin,yakinindaki Tropical Islands,a giden varmi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı

Tropical Islands Berlin // Benden size Tavsiye

Herbstferien de 3 günlügüne Berlin Tropical Islands gittik.

Buraya gitmeyen varsa tavsiye ederim cok cok güzel. Mobile Homes da kaldik ( Ferienhaus gibi evler) Cok Temiz ve servis süper. Cocuklar cok eylendi. kaldimiz gün yaklasik 5200 kisi vardi. Toplam 6000 kisi aliyor. Ama itisme kakisma yokdu. cok rahat günler gecirdik. Halle cok temiz. Misarfir olarak cok polonyali vardi. Ama hic bi sikinti yasamadik. Halle inanilmaz büyük. hayatimda böyle halle görmedim. Avrupanin en yüksek rutsche si bu hallenen icinde mis. Ama o rutsche bu hallenin icinde cok ufak kaliyor.

iki önemli not yazmak istiyorum:

1. Yiyecek icecek cok pahali evden götüre bilirsiniz.

2. sakin tagesticket almanyin. gününüz beklemek ile gecer. ( hata bekleyen lerin resimi cektim.) benden size tavsiye mit Übernachtung. o zaman VIP olarak girisden geciyorsunz. Übernachtung icinde Sauna hersey inklusive oluyor. Biz toplam 5 Kisi gitiik. 2 Büyük 3 Cocuk. Ben ve Oglum toplam 235 Euro ödedik. 3 gün Tropical Islands da kaldik ve 2 gece Mobile Homes da gecirdik. Mobile Home lar güzel ve komforlu. TV , Buzdolap hersey var, Internet dahil, Terasse da Elektro Grill var. Fiyatlar bence normal..... Park yerine ücret ödemiyorsunuz. Mobile Home da kalinca Transfer icinde oluyor. Alan cok büyük ve cok genis.

https://www.tropical-islands.de

Konu Osmanbey34 tarafından (04 Kasım 2017 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Osmanbey34 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)