Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2859 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sila yolunda ucuz diesel slovak makedon

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    kacak mazotmu kullaniyormus eger avuturya ise o köy, o kadar fark olacagini sanmiyorum yada illaki bir sey vardir bunda normalden ulke farki olmadan asagi yakit bulmak cok zor

Alıntı TOPRAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen yil Avusturya Viyana otobandan 1.39 dan dizel aldim.70 km yol yaptiktan sonra kaza nedeniyle koy yoluna yonlendirildik.Birde ne göreyim;buradaki OMV de 89 cent.Aradaki fark 100 litrede 50 euro.Bende kurusun hesabi yapilmaz diyordum ama 1000 litrede 500 euro fazla ödememenin bir matematik hesaplama oldugunu düsünüyorum

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    53
    41 mesaja 62 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kacak mazotmu kullaniyormus eger avuturya ise o köy, o kadar fark olacagini sanmiyorum yada illaki bir sey vardir bunda normalden ulke farki olmadan asagi yakit bulmak cok zor

Bence bu konuda bu kadar iddiali olmayin, ben autobahna cok yakin oturuyorum ve hemen oturdugum yere yakin ausfahrt ve aral tankstelle var sizin yaziniz dan dolayi simdi baktim autobahn üzerindeki aral ve sehir icindeki ile fiyat farki tam 0;17cent bence hicte ufak bir miktar degil, saygilar.

4. 2 kişi turgutgs üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)