Alıntı Mr.Robot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin, saglikli bir ömür diliyorum. Okadar cevap yazan olmus kimsede hic gitme dememis, ben deyeyim ozaman.

Daha yavrucak dünya isigini görmeden degil ucak zembil ile bile götürsen onun icin iskence. Sade yolda bitmiyor Türkiyeye gidince asil problemler ozaman cikacak, sicak, degisik ortam, birsürü degisik mikroplar, eee adetimizdir yeni dogmus bir bebege pis elimizi tükürügümüzü sivazladan birakmayiz, yalanmi?! Neyle gidersen git o bebek icin tek bir eziyet. Tabiki dedesi nenesi görmek isteyecekler, bunlarida cok iyi biliyoruz hepimiz, ama önce senin baba olarak esininde annesi olarak tek göreviniz var oda bebeginize iyi bakmak. Anladigim kadariyla ilk cocugunuz, peki nicin daha coluk cocuk tecrübeniz olamdan 2 aylik bebek ile direk böyle bir seye kalkisiyorsunuz?

Türkiye kacmiyor, bugun variz yarin yokuz diye laflarla gaza gelipte, biliyorum yaslilar hep öyle diyor, bosuna yollarda kendinizi harap etmeyin. Seneye gidersin, hem cocukda yolculuktan birsey anlar, hem siz. Cocuklar hasta oluncs birsey gözün görmüyor, ben niye buradayim, niye bu ise kalkistim diye sorular baslar, ozaman cok gec.

Bundan haric, durum Türkiyede ve yollarda ortada degilmi, hava alanini patlattilar, darbe oldu, vs. vs. illa yani kursuna dizildikten sonrami aklimiz basimiza gelecek. Ortallik karisik. Bu durumu degerlendirmk isteyen cok "insanlar" var, Allah göstermesin.

Kararini merakla bekliyorum, hayirlisi olsun demekten baska birsey zaten kalmiyor.

Saygilar.

Evet birkac gün önce karari netlestirip biletleri aldik, yani ucak ile gidiyoruz. Araba ile artik bakalim ne zaman kismet olur sila yolu... yakin zamanda kesin dönüs ihtimali var bakalim ya nasip, belki o zaman gideriz araba ile