Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2852 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 aylik bebek ile sila yolu?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı

3 aylik bebek ile sila yolu?

Merhaba arkadaslar,

Forumda yollar gibi bos tabi ki izin döneminden dolayi ama hala buralarda olanlardan bu konuda öneri tavsiyesi olan var mi acaba?

Bebegimiz 2 aylik ve 22.08 den sonra Elternzeit aldim 21.09 a kadar, bir iki günde izin ekleyip 5 hafta izin icin memlekete ailemi ziyarete gitmek istiyorum.

Bebek o zamana 3 aylik olacak yani izine giderken. Aslinda ucak ile istiyoruz cocukla zor olabilir yol diye.... Yaklasik 360-400 EUR arasi ucak biletleri su an 2 kisi arti bebek, ki bebege zaten para almiyorlar.
    Eger araba kiralarsam izinde en az 800 EUR da o tutuyor.

Gerci araba bize hergün lazim da olmuyor yani genelde aile ortaminda evde geciyor belki full araba da kiralamayabilirim ama araba olmasi yine de baska oluyor tabi ki biryere filan giderken.

Izine araba ile hic gitmedim, tek araba nasil gidilir cocuk ile bilemiyorum, en az bir gece konaklama yapariz ama yolda, acelemiz yok sonucta.

Ucak ile atla 3 saate git diyorum kendi kendime ama kafami su da karistiriyor, Köln den gidecegiz büyük ihtimal, bize normalde 1 saat mesafede ama yol calismasi trafik vs.. daha erken cikmak lazim havaalani icin yola, alanda en az 2-3 saat bekle, ordan inince en iyi ihtimal 2 saatte ancak varirim eve, yani evden cikip memlekete varmak icin en az 10 - 11 saat ediyor.

Kararsizim yani, araba mi ucak mi diye.... Önerileriniz nedir?

Tesekkürler...
    Konu hope41 tarafından (21 Temmuz 2016 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)