Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2805 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyedeki Termal Hoteller Hakkinda

Tecrübeli Üye esmerkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    386
    129 mesaja 297 teşekkür aldı

Türkiyedeki Termal Hoteller Hakkinda

degerli beceriksizler hanimla türkiyedeki termal hotellere gitmeye kararlastirdik tavsiye edebileceginiz ve havaalanindan alma götürme service hoteller varmi ?

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    23 mesaja 24 teşekkür aldı
    Esmerkral Selamlar
    Arkadasim Ben Nevsehir Kozaklida Yeni yapilan daha sifir devremülk aldim ve hastalandim.
    Yani bu yil izine gidemiyorum ve iki kez 10 ar günlük hakkim var.
    Nevsehir Hava alanina 80 Km ulasim nevsehirden kozakliya devamli otobüs calisiyor
    anlasabilir isek günleride uyarsa bu yil benim yerime sen git,ben daha hic gitmedim cünkü daha bu yil bitti ve sifir konumda
    Ismi Kozza termal kozakli
    internetten arastirabilir sin
    slm
    catli50

4. catli50 üyemize teşekkür edenler:

Üye Aykan24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    260
    19 mesaja 22 teşekkür aldı
    Günaydin esmerkral.

Ben de Hanim ile birkac Termal Oteli ziyaret ettim. Sunu söylemem gerekir ki biz Tesettürlü tabir edilen Otellere gittik.
    Bunlardan baslicalari;
    Bursa Oylat : Sakin bircok konaklama imkani olan Havuzu icinde olan yada Umumi Havuzu olan Oteller mevcut. Uygun herkesime hitap eden bir yer.
    Afyon Sandikli : Gürses Otel kesinlikle tavsiye etmem iki kere kaldim gecen sene klimalari bile iptal etmisler.
    Park Otel kalinabilir tabi gitmeden rezervasyon yapman lazim.
    Aydin Germencik: Burada Burc Termal var. iki sene önce gittim Termallere göre fena degildi sakin köy yeri. Fazla kalabalik degildi.

Bunlar Termaller birde Sandikli da Orucoglu, Korel gibi oteller var ama bana göre pahali ve karisik. Bana göre degmez.
    Aslinda keyif meselesi bakman lazim beklentilerin yüksekse hic ugrasma derim.
    Biz de artik sadece yazlik Otellere gidiyoruz onlarinda sicak su havuzlari ve hamamlari var.
    Bu sene Selcuk Burc Otel deydik. Gecen sene Alanya Bera ve Adenya.
    Belli bir yastan sonra insanin kafasi ses kaldirmiyor gercekten.Kafa dinlemek istiyorsan Mayis ve Eylül-Ekim aylarini sec.

6. Aykan24 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)