Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2836 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Münih teki Amoklauf okuyun

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye malkocoglu42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    176 mesaja 670 teşekkür aldı

Münih teki Amoklauf okuyun

Selam kardesler duydugunuz gibi dün aksam üzere Münih te bir sapik katliam yapti ve malesef 9 genci bile bile katletti,evet simdi soracaksiniz niye bu konuyu buraya actim cünki bende Münihte yasiyorum ve olan olay yeri bana cok yakin ve ben 30 dakika farkiylan ölümden döndüm ve suan kendime soruyorum nasil oluyor diye.
    Dedim ya eger o 30 dakika degilde o an orda olsaydim yani McDonald tin önündeydim zaten, ben gittikten sonra oldu bu olay ve belkide ben de suan hayatimi kaybedecektim inanin bana yavas yavas kafam yerine geldikce olayin ne boyutta oldugunu farketmeye basladim inanin bana durum sizlerin televizyonda gördügünüzden daha berbat hatta ben bugün tekrar olay yerine gittim ve anladim ki cok sansliymisim arkadaslar.Kimsenin basina böyle bir olay gelmesin insallah
    iclerinde malesef 3 TÜRK GENCIDE var daha yaslari 15-16 .Sorulcak cok soru var amma malesef hic bir sorunun cevabi yok arkadaslar inan öyle kinim var o katliyam yapan serefsize diyorum neden kendi kafana batan sikmadin kursunu neden insanlarin canina kiyiyorsun zaten kendisini öldürdü
    Inanin bana olay yerine gittigimde icim parcalandi o feryad eden insanlar aglayan insanlar orda olacaktiniz bugün ki olayin ne boyutta oldugunu görürdünüz benim bile gözlerim yasardi hatta Oglumlan beraber gittik ve gösterdim olay yerini ve ben de orda ölebilirdim dedim ogluma inanin bana Oglum dondu kaldi konusamadi üzüntüsüne bir anda kafasina agri girdi ve hemen oglumu fazla üzmemek icin ordan uzaklastirdim.
    arkadaslar simdilik bu kadar yaziyorum kusuruma bakmayin sizlerden gelecek yanitlara cevap verebilmek icin kisa birakiyorum

SAYGILAR

2. 5 kişi malkocoglu42 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)