Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2798 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede banka tavsiyeniz

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    48
    37 mesaja 95 teşekkür aldı
    aslankral@

maas yatmiyor .

yeni yaptım masrasi olup olmadigini bilmiyorum.ilerki zamanlarda belliolur

2. Mehmet 1. üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    136
    11 mesaja 13 teşekkür aldı
    Alıntı guengoer52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    05300 Merzifon, haklısın TR deki tüm bankalar döviz çekme işlemi için gidildiğinde yeterli stoğumuz yok diye kıvırıp dururlar. Onların bu bahanelerini ellerinde patlatmak için 1-2 gün önce almak istediğiniz miktarı bildirmek sorunu genelde çözüyor. Bu sorun sadece döviz hesabında değil geçen yıl amcam 40 bin TL yi anca 3 şubeden toparlayabilip çekebildi.
    40 bin tl olmayan bir bankaya banka denilmez kardesim .. o hangi bankaymis cok merak ettim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    senelerdir Akbank tayim hic bir sorun yasamadim hesap actirirken almanya cep numarami verdim internet ve handy üzeri tüm islemleri yapabiliyorum

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    arkadaslar, konu biraz eski ancak kirlilik olmamasi icin yeni konu acmadim.

Su zamana kadar Türkiye´de bir bankaya ihtiyac duymadim ancak bundan sonra ihtiyacim olacak. Ihtiyacim olacak derken, aylik sürekli birikim amacli para gönderecegim. Ancak gönderecegim paranin hesapta EUR olarak kalmasini istiyorum ve gerektigi zaman Türkiye´de iken cekebilecegim.

Bana hangi bankayi, hangi nedenden dolayi tavsiye edebilirsiniz.

PS: Para faize yatmayacak. Sadece banka hesabinda EUR olarak kalacak.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Ziraat Bankasinda Hesabinizin bulundugu subenin disinda baska Ziraat Bankasi subesinden para cekmek isterseniz yüklü miktarda islem parasi aliyorlar.
    Sadece Tüm Bankamatikler den günlük 1500 Liraya kadar cekilebiliyor 1500 Lirayi gecerse islem parasi aliniyor.

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, konu biraz eski ancak kirlilik olmamasi icin yeni konu acmadim.

Su zamana kadar Türkiye´de bir bankaya ihtiyac duymadim ancak bundan sonra ihtiyacim olacak. Ihtiyacim olacak derken, aylik sürekli birikim amacli para gönderecegim. Ancak gönderecegim paranin hesapta EUR olarak kalmasini istiyorum ve gerektigi zaman Türkiye´de iken cekebilecegim.

Bana hangi bankayi, hangi nedenden dolayi tavsiye edebilirsiniz.

PS: Para faize yatmayacak. Sadece banka hesabinda EUR olarak kalacak.
    Türkiye de is Bankasinda Euro hesabi acip Almanya da Isbank ta hesap isletim ücreti olmayan ISWEB hesabi ( Online de acilabiliyor) acarak Türkiye deki döviz hesabiniza online düsük masrafla para gönderebilirsiniz. Havale ücretleri daha önce https://www.ozbeceriksizler.com/show...n-para-yolamak burada #2 numarali paylasimda aciklanmisti.

Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    Garanti Bankasi kullaniyorum ve memnunum. Ister cep telefonu ister Pc ile butun bankacilik islerinizi yapabiliyorsunuz. Turk sim karti da gerekmiyor. Yurt disinda kullandigim cep telefonu numarama giris icin sms geliyor pc den girerken.
    Yada garanti bankasi cep ile birkac saniyede hesabiniz karsinizda. Hatta banka ile konusup anlasirsaniz, yurt disindan gonderdiginiz paralar icin swic masrafi da almiyor.

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    @ulasarda arkadasim bazi istisnai durumlar haric tüm bankalarin ATM lerinden günlük para cekim limiti dedigin gibi 1500 TL ile sinirlidir bunun üzerinde nakit cekimi gerceklesirse ücretlendirilir. Ayni bankanin ATM lerinde limit dahilinde farkli sehirlerde nakit cekmek ücretlendirilmez ancak bu islemi Gisede yapmak yada hesaba para yatirmak istediginizde durum farklilasabilir.
    Konu hekimoglu tarafından (13 Nisan 2018 Saat 09:21 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    131
    49 mesaja 81 teşekkür aldı
    is bankasi nda benim bir ara param vardi her sene 50-100 euro eriyordu.hepsi gecen sene benden 50 euro kesmisler.bende hesabi sifirladim simdikde bulsunlar kessinler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)