Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2796 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirbistanda otobanda dolandiricilik cetesi...

Üye DJEko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BeRLiN - BaYBuRT
    Ettiği Teşekkür
    7
    3 mesaja 9 teşekkür aldı
    öncelikle gecmis olsun
    ben ilk defa yola cikacagim icin gercekten önemli bir bilgi
    sayet ben birakin sivil arac polis araci bile olsa durmam gelsin kapida durdursun yada cezam neyse pilakam belli postayla göndersin
    polis kiliginda girmis bircok cete görüyor/duyuyoruz

2. Sponsor Reklam
    Üye hulleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    332
    34 mesaja 304 teşekkür aldı
    ALLAHA sükürler olsun bizde cok ucuz kurtulduk bizimde basimiza geldi bu yaz dönüste baktim arkamda audi surekli uzunlarini yakip sellektör yapiyor baya bir mesafe birakip durdum baktim basladi aglamaya benzinim bitti parami türkiyede unuttum hemen annadim bir sahtekarlik oldugunu ama bunu gel bizim hanima annat hanim benden yanami adamdan yanami annamadim ))) tabiki bu isin espirisi hanim dayanamadi ver ne olursun bak yola gidiyoruz sadakamiz olsun hayir dedim ne olursa olsun vermiyecegim adami görseniz nasil agliyor ama yuregim burkuldu acaba dedim kendi kendime sonra bana ne zaman altinlarini teklif etti ozaman annadimki bu sahtekar bende hemen bastim gaza tabi, ALLAH kötülerle karsilastirmasin insallah

Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    25 mesaja 68 teşekkür aldı
    Arkadaşlar böyle olaylar bir coğumuzun başına geliyor.
    bazen gercekten zor duruma düşenler oluyor.bende böyle iki olayla karşılaştım.
    birinde Bulgarda, bana sürekli sinyal yakan bir mersedes`di.durdum,Arap olduğunu söyleyen para bozdurmak isteyen birkişi. sahtekar olduğunu anladım defol dedim.
    ikinci olay Almanyada izinden dönerken oldu.bir Park yerinde dinlenirke o zamanlar bana göre yaşlı biri geldi.utana sıkıla bana benzin parasının kalmadığını söyledi.
    bende görünüşünden ve konuşmasından ikna oldum ve hem yakıt ihtiyacını hemde yol icin yardımcı oldum.sözün kısası..bu arkadaş bana paramı gönderdi ve ettigi teşekkürün sayısını bilemem.

Üye Cankan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    82
    23 mesaja 109 teşekkür aldı
    Bunlar 15 senedir piyasadalar ve hersene bu konu yaziliyor ama demekki kimse okumuyor. Hirsizlik her ülkede var. Ben istanbul anadolu yakasinda otanda bulunan Tir parkinda iytiyac molasi icin durdum geceydi. soyulmakdan son anda kacarak kurtuldum. 1980 yilindan beri sila yolculugu yapiyorum. Derimki tenha yerlerde durmayin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)