Slm,öncelikle konuyu acan arkadasimiza gecmis olsun diyorum.Bu Tilidil ilacini bende kullandim,yalniz bana bu ilaci schmerzterapi dr. yazdi.
Benim bel agrisi.boyun ve omuzumdan rahatsizdim,bana Tilidil haplarini verdi,ben asagi yukari alti ay kullandim,kullanirken kendimde bir tuhaflik hissediyordum,mesela birinle konusurken ne demek istedigini biraz zor algiliyordum ne demek istedigini anlamiyordum,bir sey yapmak istiyorum unutkanlik oluyordu,bunun gibi bir cok nedenler.

Daha sonra kizim internette arastirdi,bana baba dedi bu ilaclari hemen birakiyorsun cünkü bunlar uyuturucu,ve bu ilaclari yalniz uyusturucudan vaz gecirmek icin dr.'lar yaziyormus.

Bende hemen ev dr. ma gittim durumu anlattim,ev dr. hemen bu ilaclari birakiyorsun bunlar tamamiyla uyusturucu oldugunu söyledi,ilerki zamanda daha cok hasar bende yapabilecegini söyledi.

Bende Schmerzterapi dr. gittim durumu anlattim,bende yan etki yaptigini ve ev dr. bunlari kullanmamami söyledim,bu arada benim ev dr.' na kizdi bana nasil böyle sey söyleyebilirmis.

Tabiki bu arada benim haplarimi degistirmek zorunda kaldi,simlik kullandigim (Novaminsulfon)500mg,aslinda bu haplarda Tilidile yakinmis ama Tilidilin gösterdigi yan etkiyi bunlarda görmedim.

Konu acan arkadasimizada tavsiyem zaman kaybetmeden bir ev dr. gitsin,kendisi Tr de suan,aslinda orada dr. a gidip durumunu anlatsin cünkü bu haplarin cok büyük yan etkisi var,allah korusun aklindanda olabilir.

saygilar