Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2791 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tilidin adlı ilaçtan uzak durun hayatımı kaydırdı

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 4 teşekkür aldı

Tilidin adlı ilaçtan uzak durun hayatımı kaydırdı

Merhaba arkadaşlar ben almanyaya geleli 6 yıl olacak geldiğimde büyük pişmanlıklar yaşadım evham agır psikolojik depresyon ana baba hasreti bir sürü şey daha sonra bir firmada işe başladım burdada bunalım ve bunalım biri ile tanıştım benim durumumun farkında olucakki al sana bir hap vereyim kendini çok iyi hissedeceksin vs. Benimde canıma minnet aldım içtim vücüdum ısındı mutluluk duydum ilacın adını o zaman bilmiyordum derken bir tane daha aldım bir tane daha 4 yıl boyunca aralıksız içtim bu ilacı adını bile bilmeden sonradan çocugu tehtid ederek ilacın adını ögrendim Tilidin 200/16 diye bir ağrı kesici aşırı ağrılarda kullanılan morfin içerikli bir şey ilaçı ilk aldığımda 1 tane yetiyordu şimdi 10 tane içiyorum içmedigim zaman dünyam zindan oluyo hiç bir şey düşünemiyom uyuyamıyom bacaklarım belim ağrıyor sürekli yatakta dönüyorum biri eroin verse alacak duruma geliyorum beni perişan ediyor öyleki hasta oluyorum sürekli hasta gibiyim ne yapacagımı bilmiyorum bırakamıyorum 34 yasımda kendi kafama sıktım asla bu ialçları içmeyin hiç bir ilacı içmeyin ben yandım sizde yanmayın hayat güzel vallahi güzel 2 çocugum var ilacı içmeyince onları sevemiyom sarılamıyom yavrularıma delirecem bir çare olan varsa bana yardımcı olsun hiç huzurum yok bu gün 4 ilaç içtim ama bacaklarım tutmuyor azaltılmıyorda ilaç habire çogalıyor sınır yok bir günde 100 tane içevilirim ne yapmalıyım bilmiyom uçurumun kenarındayım

2. 4 kişi AsiL üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler