Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2784 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 13.8.2016 almanya'ya geri döndük...

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 542 teşekkür aldı

13.8.2016 almanya'ya geri döndük...

selam arkadaslar,
    cuma sabahi 9:00'da kayseriden yola ciktik,17:00'da geldigim istanbuldan,70km yolu 3 saatte gecebildim.
    eger Türkiye'de yoldayken internet imkaniniz olursa isinize yarar, istanbul icin IBB trafik app'i iyi,birde gümrükkapilarindaki kameralara bakabilirsiniz.
    kapikule'ye gelmeden internetten kameralara baktim,kapikule cok dolu degildi,o yüzden kapikuleye geldim ama 3 saat bekledik. bulgarda 9 peron acikti ama yavas yürüyürdu. sanirim bu kapikule iyice sans isi oldu,gelirken yarim saat sürmedi,cikarken 3 saat...
    bulgar vinyetesi aylik almistim,yollar süper,sofya'ya kadar otoban,sofya girisinden,eskisi gibi kalotina takip ettim,gece vakti biraz dolandik galiba,insaatlardan gectik ama yine 3,5 saatte bulgar bitti,sorunsuz beklemeden sirbistanada girdik.
    Nis'e kadar yerlerde yol insaatlari var,belgrada girerken,ücretli yol bitince hemen Novi sad takip ettik,bu yol transit yola götürüyor,bayagi dolandik ve yogundu,direk belgrad icinden gitsek daha iyi olacakti.
    bulgarda gece hic polis görmedik,sirbistanda sabah yoktu,novi sad'da ücretli yolda polis elinde kamerayla hiz ölcüyordu, 2-3 gurbetciyi para ödenen yerde cevirdiler.
    macar'a yaklastikca arac sayisinin arttigini gördüm ve direk Cankan14'den ögrendigimiz Asotthalom'a gittim,10 araba vardi,hemen gectik.macar'da köprü üstünde polis arabasi görürseniz dikkat edin,radar olabilir.budapestede kaza olmus, 2 saatte yol acildi.
    avusturyaya girerken,gümrükte yolu tek serite düsürüp,araclari bakiyorlar, yaklasik yarim saatte orda bekledik.avusturyada cok radar. garaveli ustamizin son sygic'i radarlari gösteriyor,sayesinde rahat ettik.
    almanyaya cumartesi aksami 18 gibi Passau'dan geldik,gümrükte araclari kontrol icin calisma yapilmisti ama sansimiza kontrol yoktu.aksam oldugundan belki A3 iyiydi,Passau-Frankfurt 5 saatte geldik.
    boardumuzdan ögrendiklerim cok isime yaradi,herkese tesekkürler,benzinliklerde ve izinde para islerini DKB'den aldigim visa kartiyla yaptim
    Allah herkese kazasiz-belasiz gidip gelmeyi nasip etsin...

2. 9 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye civrilli2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    103
    15 mesaja 49 teşekkür aldı
    selam arkadas,

Asotthalom dan Türk pasaportuyla geciliyormu
    Konu civrilli2 tarafından (14 Ağustos 2016 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    Alıntı civrilli2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadas,

Asotthalom dan Türk pasaportuyla geciliyormu
    hemşom niye geçilmesin Macaristan ortak pazar ülkesi

6. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    Türk pasaportuna kesin cevabim yok,hatirladigim kadar iki peron vardi, biri EU vatandaslari icindi,bizde burdan gectik, digeride sanirim herkes icindi.

8. akbaba üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    35
    20 mesaja 38 teşekkür aldı
    akbaba hocam,

ben de o kapiya niyetlendim ama bi yerde 7-19 arasi acik oldugu gözüme carpmisti. Acab sen oradayken gözüne öyle bir sey carpti mi?

Selamlar

Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı
    Gecmis olsun akbaba kardes. Nasip olursa bizde haftaya cuma yola çıkacağız. Insallah bulgara girişte uzun sürmez diye umuyorum. Ki o tarihe kadar biraz sakinlesmesi gerek nornal şartlarda. Macar girerkende assathalomu kullanmayı düşünüyorum. Bakalim Frankfurta varana kadar biz nerelerde bekleyeceğiz. Ama seneye insallah yollar dahada rahat olacak. Eğer nisten sonra inşaatta olan otoyol biterse baya rahatlariz

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    Alıntı bingöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akbaba hocam,

ben de o kapiya niyetlendim ama bi yerde 7-19 arasi acik oldugu gözüme carpmisti. Acab sen oradayken gözüne öyle bir sey carpti mi?

Selamlar
    aynen Bingöllü ustam, haftanin yedi günü, 7:00 - 19:00 saatlerinde acik.
    deli-kadir,kapikuleye girmeden,internetten kameralara mutlaka bakin...

12. akbaba üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)