Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2822 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya havalimanindaki Turkcell bayisine dikkat edin!

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı

Antalya havalimanindaki Turkcell bayisine dikkat edin!

Arkadaslar,

ucaktan indim ve bir hazirkart alayim dedim. Hemen diskapida bir Turkcell bayisi var. Turkcell bayisine girdim ve karti aldim. Adam sirf TC Kimlik No sordu ve kimligi fotokopi etti. Adres lazim degilmi diye sordum, verdigi cevap "Lazim degil, sistem zaten otomatikmen sizin adresinizi görüyor". Fatura istedim, verir gibi yapti, sonra sistemden cikmiyor dedi, bizde gittik.

Karti aldik iki hafta sonra sms geldi Turkcell'den. "Evraklariniz eksiz. En kisa süre icinde Turkcell Iletisim Merkezi üzerinden evraklarinizi tamamlatin. x tarihine kadar tamamlamazsaniz hattiniz kapanacak".

Iyi güzel gittim memlekette Turkcell Iletisim Merkezine. SMSi gösteriyorum, verdikleri cevap bizim teknik olarak ne evraklarin eksik oldugunu görme hakkimiz yok. "SMS'de ama size yönlediriyorlar" diyorum, inek gibi bakiyorlar. Aradim Turkcell Cagri Merkezini. Onlarda göremiyormus ne eksik var diye. Ankara Turkcell Genel Müdürlügünü aradim. Toplam üc farkli kadin ile görüstüm hazir kart biriminden. Onlarda göremiyormus ne eksikmis. Sistem kendi yolluyormus bu SMSi.

Sonra sisteme baktilar. Benim adres Antalya Havalimani gözüküyor. Yani, hani sistem kendisi benim adresi görüyordu ya, hicte öyle degilmis. Adam vur kac taktigi uyguluyor.

Gelelim isin en aci noktasina:
    Cagri Merkezine dedim, arayin Antalya havalimanindaki bayinizi ve sorun. Adamlar sisteme bakiyor, Turkcell'in Antalya havalimaninda bayisi yokmus! Beyler dedim, adam dükkan acmis, leblebi gibi kart satiyor, siz bayimiz orada yok diyorsunuz. Cagri merkezinize dedim, ozaman bu adam korsan bir bayi. Genel Müdürlügünüzdeki dolandirilicik olan biriminizin vardir, oraya bildirin. Biz bildiremeyiz öyle bir seyi, cünkü ona benzer bir birimizimiz yok diyor.

Lafin kisasi, adam hat satiyor, resmi bayisi degil, Turkcelle bunu söylüyorsunuz ve adamlar bu korsan bayiye karsi önlem bile almayi düsünmüyorlar. Adam hergün onlarca kart satip insanlari magdur ediyor. Niye fatura vermedigide anlasildi. Adam korsanin faturasini nasil kessinki.

Daha ne diyeyim. Almanya'ya geldik. Yarin birgün kart kapanacak artik.
    Konu Gercekler tarafından (15 Ağustos 2016 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)