Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2783 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya havalimanindaki Turkcell bayisine dikkat edin!

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı

Antalya havalimanindaki Turkcell bayisine dikkat edin!

Arkadaslar,

ucaktan indim ve bir hazirkart alayim dedim. Hemen diskapida bir Turkcell bayisi var. Turkcell bayisine girdim ve karti aldim. Adam sirf TC Kimlik No sordu ve kimligi fotokopi etti. Adres lazim degilmi diye sordum, verdigi cevap "Lazim degil, sistem zaten otomatikmen sizin adresinizi görüyor". Fatura istedim, verir gibi yapti, sonra sistemden cikmiyor dedi, bizde gittik.

Karti aldik iki hafta sonra sms geldi Turkcell'den. "Evraklariniz eksiz. En kisa süre icinde Turkcell Iletisim Merkezi üzerinden evraklarinizi tamamlatin. x tarihine kadar tamamlamazsaniz hattiniz kapanacak".

Iyi güzel gittim memlekette Turkcell Iletisim Merkezine. SMSi gösteriyorum, verdikleri cevap bizim teknik olarak ne evraklarin eksik oldugunu görme hakkimiz yok. "SMS'de ama size yönlediriyorlar" diyorum, inek gibi bakiyorlar. Aradim Turkcell Cagri Merkezini. Onlarda göremiyormus ne eksik var diye. Ankara Turkcell Genel Müdürlügünü aradim. Toplam üc farkli kadin ile görüstüm hazir kart biriminden. Onlarda göremiyormus ne eksikmis. Sistem kendi yolluyormus bu SMSi.

Sonra sisteme baktilar. Benim adres Antalya Havalimani gözüküyor. Yani, hani sistem kendisi benim adresi görüyordu ya, hicte öyle degilmis. Adam vur kac taktigi uyguluyor.

Gelelim isin en aci noktasina:
    Cagri Merkezine dedim, arayin Antalya havalimanindaki bayinizi ve sorun. Adamlar sisteme bakiyor, Turkcell'in Antalya havalimaninda bayisi yokmus! Beyler dedim, adam dükkan acmis, leblebi gibi kart satiyor, siz bayimiz orada yok diyorsunuz. Cagri merkezinize dedim, ozaman bu adam korsan bir bayi. Genel Müdürlügünüzdeki dolandirilicik olan biriminizin vardir, oraya bildirin. Biz bildiremeyiz öyle bir seyi, cünkü ona benzer bir birimizimiz yok diyor.

Lafin kisasi, adam hat satiyor, resmi bayisi degil, Turkcelle bunu söylüyorsunuz ve adamlar bu korsan bayiye karsi önlem bile almayi düsünmüyorlar. Adam hergün onlarca kart satip insanlari magdur ediyor. Niye fatura vermedigide anlasildi. Adam korsanin faturasini nasil kessinki.

Daha ne diyeyim. Almanya'ya geldik. Yarin birgün kart kapanacak artik.
    Konu Gercekler tarafından (15 Ağustos 2016 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Kicket garaveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya-Karlsruhe & Türkiye-Antalya 07
    Ettiği Teşekkür
    1,961
    1,558 mesaja 18,258 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar,

ucaktan indim ve bir hazirkart alayim dedim. Hemen diskapida bir Turkcell bayisi var. Turkcell bayisine girdim ve karti aldim. Adam sirf TC Kimlik No sordu ve kimligi fotokopi etti. Adres lazim degilmi diye sordum, verdigi cevap "Lazim degil, sistem zaten otomatikmen sizin adresinizi görüyor". Fatura istedim, verir gibi yapti, sonra sistemden cikmiyor dedi, bizde gittik.

Karti aldik iki hafta sonra sms geldi Turkcell'den. "Evraklariniz eksiz. En kisa süre icinde Turkcell Iletisim Merkezi üzerinden evraklarinizi tamamlatin. x tarihine kadar tamamlamazsaniz hattiniz kapanacak".

Iyi güzel gittim memlekette Turkcell Iletisim Merkezine. SMSi gösteriyorum, verdikleri cevap bizim teknik olarak ne evraklarin eksik oldugunu görme hakkimiz yok. "SMS'de ama size yönlediriyorlar" diyorum, inek gibi bakiyorlar. Aradim Turkcell Cagri Merkezini. Onlarda göremiyormus ne eksik var diye. Ankara Turkcell Genel Müdürlügünü aradim. Toplam üc farkli kadin ile görüstüm hazir kart biriminden. Onlarda göremiyormus ne eksikmis. Sistem kendi yolluyormus bu SMSi.

Sonra sisteme baktilar. Benim adres Antalya Havalimani gözüküyor. Yani, hani sistem kendisi benim adresi görüyordu ya, hicte öyle degilmis. Adam vur kac taktigi uyguluyor.

Gelelim isin en aci noktasina:
    Cagri Merkezine dedim, arayin Antalya havalimanindaki bayinizi ve sorun. Adamlar sisteme bakiyor, Turkcell'in Antalya havalimaninda bayisi yokmus! Beyler dedim, adam dükkan acmis, leblebi gibi kart satiyor, siz bayimiz orada yok diyorsunuz. Cagri merkezinize dedim, ozaman bu adam korsan bir bayi. Genel Müdürlügünüzdeki dolandirilicik olan biriminizin vardir, oraya bildirin. Biz bildiremeyiz öyle bir seyi, cünkü ona benzer bir birimizimiz yok diyor.

Lafin kisasi, adam hat satiyor, resmi bayisi degil, Turkcelle bunu söylüyorsunuz ve adamlar bu korsan bayiye karsi önlem bile almayi düsünmüyorlar. Adam hergün onlarca kart satip insanlari magdur ediyor. Niye fatura vermedigide anlasildi. Adam korsanin faturasini nasil kessinki.

Daha ne diyeyim. Almanya'ya geldik. Yarin birgün kart kapanacak artik.
    Ustam bu ayin 20 sinde benim izin basliyor..Antalya'liyim.

Birde ben arastirayim su bayilik isini bakalim ne cikacak?
    Havalimaninda tanidik cok

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    Suanda baktim, Turkcell sitesinde halen havalimaninda bayisi var diye gözükmüyor.

Adamin yaptigi bu. Ac bir hat, ve havalimani adresi, nasil olsan turistler iki hafta sonra dönecek. Kartda kapanmasi normal. Bedavayada calismiyordur bu adam. Kesin baska bir bayi üzerinden komisyonu aliyordur.

Ama düsün bir ustam, bunu Turkcelle ihbar ediyorum, adamlarim umrunda degil!

Bak buradan resmi olarak havalimaninda dükkanlari görebiliyorsun. Burda da yok Turkcell.

http://www.aytport.com/user/rental_area.asp
    Konu Gercekler tarafından (15 Ağustos 2016 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir.

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Antalya Havalimaninda Turkcell, Vodafone veya Turk Telekom bayileri varmi?

burdaki konunda Bende Atatürk Havaalaninda yasamis oldugum durumu anlatmistim 40 tl lik islem icin 100 tl istemislerdi benden,
    Havaalaninin icine Turkcell Bayisinin Yada Söylemesi ayip büyük baslardan birinin izni olmadan oraya Turkcell Bayisi acamaz, Hemde Yurtdisinda gelenlerin direk cikis kapisinin önünde ilk gördügünüz yer Turkcell Bayisi.

Arka Planda neler vardir bilmek zor,

@Garaveli ustam Millet izinden geldi biz seninle yeni izne basliycagiz bakalim iyi tatiller diyelim..

6. karam82 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    dua et sIk sIk e devleten takip et kimliginin üstüne baska hatlarda almasinlar

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dua et sIk sIk e devleten takip et kimliginin üstüne baska hatlarda almasinlar
    Ediyorum zatan. Düsünüyorum, acaba yasadiklarimi, nereye ihbar etsem diye? Savcilik bakmaz. Basbakanlik iletisim merkezine söyleyim diye düsünüyorum.

Arkasinda tabiki büyük baslardan biri var. Biktik ya bu büyük baslardan.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Orasi türkiye orada dönen üc kagitciligi yazsam roman olur ,kendi adima tek ögrendigim sey kimseye güvenmeyeceksin güveendigin an kaybettigin andir ,ben bunu bilir bunu söylerim .
    adamlar kasarlanmis sen onlarin bir tane oyunu nu cözerken adamlar 1001 dümeni hazirliyor ,kisacasi genellemek istemiyorum ama Türkiye de Ahlak bitmis ahlaksizlik diz boyu .

10. 2 kişi prof.40 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    87
    101 mesaja 182 teşekkür aldı
    Selam dostlar. Genelleme yapmak istemiyorum yazipta Türkiyede ahlak bitmis falan ayip oluyor usta. Heryerde oldugu gibi türkiyemizde de pislikler var. Ama herkeside suclamayalim. Isini ahlaklica yapanda az degildir. Böyle bir durumu yasamak zor anliyorum ama zor günlerden gectigimiz su anlarin kiymetini bilelim. Kimseye güvenmemek olamaz. Öyle yasayamayiz. Ama körükörüne degil tabiiki. Dikkatli olmak lazim, mesela arkadasimiz bayi fatura vermeyince uyanmaliydi. Hangi bayi faturasiz is yapabilir. Sistem hatasi fatura da olmaz.
    Konu Bartini 74 tarafından (15 Ağustos 2016 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

12. Bartini 74 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Atatürk Havaalaninda öyle sanırım bende vodafone da işlem yapmıştım burda fiyatlar bu şekilde demişlerdi bende üstelemedim sadece içimden saymıştımherhalde burger king ve diğer rest gibi fiyatlandırmaları var sanırım

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    gercekler ustam,,,illaki tekere tas koymak istersen,,,o mekanin resimlerini hatta o sahisla beraber resimlerini bir sekilde temin et,,güzel bir video hazirla,,,bu serefsizlere inanmayin bunlar dolandirici diye,,,ver coskuyu,,sal sanal aleme,,,ama sanal aleme salarken,,evden yapma IP den is acma basina,,git internet kafeden yükle,,videoyu sikayetle sildirirlerse,,baska internet kafemi yok koskoca almanyada

sen anladin onu

saygilar

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    Istesem yaparim. Ama bu dogru olurmu? Sana kötülük yapana kötülük yaparsam, benim o insandan karater olarak bir farkim kalmaz. Ise intikam duygusu ile yaklasmamak lazim.

Ayrica yapmak istesem, internet cafeye gerek bile yok. VPN ne güne duruyor.

16. Gercekler üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)