Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3273 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 690 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hoşgeldiniz Arkadaslar beceriksizler.beep.to kendi kadrosuyla yeni adresinde

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    cümlemize hayirli olsun
    bu ara karam 82 ustamiza hayatinda basarilarina
    devamini dileriz gelelim board hakinda benim burda
    yaklasik 14 senem gecdi nice arkadaslarla güzel paylasimlar
    sunuldu 14 sene sonra gsworld ustamiz cikiyor ortaya boardumuz
    kapanacak diye okadar arkadaslarimiz ricada bulundu boardumuz
    kapanmamazi icin ama gsworld ustamiz orali olmadi ve sunu altina
    yazmisdi bundan sonra beceriksizler adi üstünde form-site hic bir saman acilmayacak
    diye büyük harflerle yazmisdi aradan 1-2 ay geciyor karam82 ustamiz tekrar beceriksizleri aciyor simdi
    karam ustamiza soruyorum boardu acacagini planladiysan neden daha önce gsworld
    ustamizdan devir almadin 1000 lerce arkadaslarimizin emegi hice sayildi simdi tutmussunuz
    tekrar büyüyelim nice sevdigimiz saydigimiz arkadaslarimiz saga sola dagildi onlari tekrar ayni cati
    altina getirmek kolaymi ve gsworld tekrar üye olmus bu biras arkadaslarimiza karsi saygisizlik olmuyormu
    sen okadar arkadaslarimizin emeklerini hice say ve birsey olmamis gibi tekrar ortaya cik hani gs world
    bu beceriksizler adi altinda hic bir saman böyle bir form acilmayacakdi neden milletimizin emeklerini harcadin
    burda ben bunlari hic bir saman kötü amacla yazmadim sadece gercek olanlari yazdim nice senelerdir hep birlikde
    beceriksizlerin ayakda kalmazi icin gece gündüz demedik el birliyle beraber olduk ama yapacak birsey yok sadece
    bütün arkadaslarimizin dostlarimizin senelerdir verdi emegi hice sayarak silindi gittibu ara benim eski nikim serdar79

2. ahmet66 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 22 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 22 misafir)