Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3187 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Beceriksizler?

Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı

Cool Neden Beceriksizler?

Selam Arkadaslar,
    su gecen 3 ay icersinde büyük bir kaos yasadik, kac senelik Boardumuz kapandi, dagildik, üzüldük, google bile bizden bikti, her aramamiz
    icersinde "beceriksiz" olan bir yerdi; cesitli yerlerde teselli bulmaya calistik ve cok sükür yine burada Fedakar Arkadaslarimiz sayesinde Toplandik.

Evet soru simdi su;
    NEDEN BECERIKSIZLER?

Anlatin bakalim, kendimizi bizden dinleyelim, neymis bizleri böyle ayrilmaz yapan?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    147 mesaja 311 teşekkür aldı
    aslinda cok sebep var,
    aklima gelen ilk üc seyi yazayim...

1) herkesi cok samimi bulmam, dolayisiyla aliskanlik durumu
    2) oturmus bir düzenin, kural sisteminin olmasi (yönetim sagolsun)
    3) google'de bile cevap bulamadigin sorulara, burada cevap bulunmasi

Kicket memo82a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    2,382 mesaja 7,170 teşekkür aldı
    Insan bir yerde dogar
    bir yerde büyür
    Bir yerde de ölür !!!

Bende burada dogdum ,burada tesellimi buldum ,burada da son nefesimi vermek isterim !!!

Biraz Sacma gelecek sizlere ama benim Vazgecilmez Beceriksizler Ortami gercekcesi hic bir yerde bulamadim
    kendimi Evimde gibi hissediyorum burada nedendir bilmiyorum.

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Selam guzel konu olmus

Karınca o küçük gövdesiyle cok çalışıp büyük isler yapmiyormu.!!
    bizlerde karınca misali kendimize misyon edindiğimizi düşünmekteyim...

neden beceriksizler dersek, bizler kendimizi bir aile gibi gördüğümüzden olabilirmi.?
    bir sorunun olur çözüm ararsın, derdin olur derdine care, yada dert ortağı baskasına olursun,
    cogu üzüntümüzü beraber his eder sevincimizde paylaşabileceğimize gore biz bir Aile degilmiyiz.?

nette aradığını bulursun, albüm program film artık ne varsa bizler kadar hızlı sunulmasada 1gün sonra iki gün sonra ama mutlaka bulursun..

ama dost ve güvenebileceğin ortam zor bulursun ki bizler bunu sağlama hedefimiz

Arada Sırada çürük olanlarda temizlenip saygı çerçevesinde oldugundan
    onun icin ben beceriksizler diyorum

saygilar

karam82

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 247 teşekkür aldı
    Bana kalirsa burasi bi aile ortami gibi. Belki de cogu yurt disindan katildigindan dir. Tabiki bende cok zaman gecirdim beceriksizler de, aradigimi bulup cözüyordum. Veya bilgi ediniyordum. Unutmamak gerek hertürlü paylasim konulari yok yokdu.

Burada kisitlama yok ama cok iyi isleyen de kurallar. Dolasiyla temiz kaliyor. Yeri geliyor herkes aninda yardimlasiyordu. Su an da öyle Velhasil toparlarsak söyle yazim.

1- Aile ortami gibi olmasi.
    2- Yardimlasma her konuda
    3- Genel Bilgiler, sabit konularda olusanlar.
    4- Paylasimlar film den tut herseyine kadar IP TVsine kadar, hakkini vermek gerekir yardimci olanlara.
    5- Cocuklukdan beri buradayim. Insallah burada yola devam.

Saygilar.

7. 11 kişi cassano üyemize teşekkür etti:

Üye sahin66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    384
    16 mesaja 35 teşekkür aldı
    herseyi paylasan büyük bir aileyiz

9. 9 kişi sahin66 üyemize teşekkür etti:

Üye beyazkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    36
    25 mesaja 99 teşekkür aldı
    Bilgisayar kullanmasini ve inceliklerini beceriksizlerden ögrendim.

11. 8 kişi beyazkurt üyemize teşekkür etti:

Üye selo65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    265
    24 mesaja 44 teşekkür aldı
    Beceriksizler denince aklima karsiliksiz yardimlasma ve paylasma geliyor. burada herkes birbirine karsi cok saygili. spor ve siyasetin tartisilmadigii her yerde huzur vardir. kimse kimseyi incitmez ve asagilamaz. ve ben bu yüzden beceriksizler benim icin ekmek su gibi vazgecilmez
    saygilar
    selo65

Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    128 mesaja 247 teşekkür aldı
    Beceriksizler demek İnternette benim için en Seviyeli, Saygılı ve birbirine Yardımlaşmayı severek yapılan bir yer.

Aslında Yardımlaşma ve Paylaşmayı millet olarak çok severiz ve karşılık beklemeyiz, Beceriksizler tam Yardımlaşmanın ve Dayanışmanın yeri.

Ben 2003 Senesinde katıldım Beceriksizlere ve Forum kullanmayıda burda öğrendim yaşım 36 ve diyer Forumlara baktığımda arada dağlar kadar fark var.

Bu Vesileyle Admin ve Moderatörlere burdan Teşekkür ederimki Forumu hiç boş bırakmıyorlar ve en ufak saygısızlık, hakaret vs. gibi olumsuzluklara hemen müdahale ediyorsunuz, işte Tam bu nedenden dolayı Beceriksizler bu seviyeye geldi.

Beceriksizlere bir Rakip tanımıyorum, yanlış hatırlamıyorsam 50.000 Üyesi vardı, buranında zaman gelir o kadar olacağından eminim.

Bence Beceriksizlere Üye olmak bir ayrıcalıktır.

Herkese Selamlar ve Saygılar dilerim Hayırlı İftarlar
    Burclu

14. 11 kişi Burclu üyemize teşekkür etti:

Kicket memo82a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    2,382 mesaja 7,170 teşekkür aldı

Eeee O Zaman hep beraber bir Aile oldugumuz icin Klibimiz de bu olsun

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Smartphonumuzda whatsapp ve Facebook nasıl insanları çekiyorsa burası da beni öyle çekiyor, buraya girdiğim zaman mutlu oluyorum.

17. 10 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    İnşallah birdaha hiç ayrılmayız buası kapandığında haftalarca resmen gözüme uyku gimediydi tekrar vesile olup emek harcayıp
    Bizi kavuşturan arkadaşlardan allah binkere razı olsun

19. 8 kişi .onur üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    valla cok güzel soru. acikcasi elbette cok isimiz gücümüz olursa buraya girmeye vakit de olmaz ama beceriksizlerin kapanmasi benim icin ayni türkiyedeki kaos süreci gibi oldu.
    cünkü :
    her türlü yardimi buluyoz, aliskanlik oldu iyice, güzel bir aile ortami kurmusuk.
    internette zaten fazla birsey yok, ilk yaptigim haberleri ve bu siteyi acmak.

bir daha ayrilmamak üzeri saglicakla kalin

21. 6 kişi f4scistx üyemize teşekkür etti:

Üye tarikali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    11
    9 mesaja 31 teşekkür aldı
    En büyük sebeplerden birisi cok bllgili arkadaslarin bu board'da olmasi, kaliteli paylasimlar yapmalari, yardimi severek yapmalari. Tabi herkesin bilgisi ayni olmuyor, bilgiye, yardima ihtiyaci olan arkadaslarin aradigi herseyi burada bulmasindan dolayi baska yere gitmeye gerek duymamalari. Gitselerde görüyorlarki böyle üst düzey board yok denecek kadar az. Uzun zaman kalinca, diger nickleri taniyinca, ufak tefek seyler disinda düzey düsmeyince aliskanlik yapiyor ve aile ortami olusuyor.
    Saygilar

23. 6 kişi tarikali üyemize teşekkür etti:

Moderator LocDog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    265
    166 mesaja 389 teşekkür aldı
    Neden Beceriksizler?

Cünkü ben bu board sayesinde cok seyler ögrendim bu board a 2002 yilinda üye oldum ve ozaman elimde sadece birtane Humax 5400 vardi ve hic birsey den anlamiyorum. Bu board sayesinde digital uyu, frekanslar, card file ler nasil yazilir vs. Ögrendim( tabiki baska seyler de). Ve en önemlisi burda herkes bir bir ine yardim ediyor ve yardim etmeye calisiyor! Bu özeligi baska board lar da görmedim ve beceriksizler haric zatan baska board a üye olmadim ve olmak da istemiyorum.14 sene sonra bu board kapandimda baya üzülmüsdüm ama simdi yeniden board acildi ve bende cok sevindim tabiki benim de görevim elim den geldi kadar yardim etmek cünkü bu board bana cok yardim etti ve halen yardim ediyor admin ustalara ve mod arkadaslara cok tessekürler saygilar LocDog

25. 6 kişi LocDog üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hakan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    569
    649 mesaja 6,695 teşekkür aldı
    Konuyu acan arkadasimizin basligini okudugumuz zaman saten her seyi anlatiyor,konu basligi beceriksizler olarak geciyor,demekki beceriksizler insanlarimizin havizasina öyle bir yerlesmis ki akillardan cikmiyor,oysa burasi beceriksizlerin eski kadrosuyla ve yeni ismiyle ozbeceriksizler board.

Gerci ister beceriksizler ister ozbeceriksizler olsun.Sonucta ikiside ayni board.

Beceriksizlerin diger sitelere göre saymakla tükenmeyen bir sürü farki bulunuyor.Sirasiyla saymaya kalkarsak söyle sayardim.

-Bir insan sitenin rengine hic asik olurmu megersem olurmus ,tabi bunu beceriksizlerin kapanmasiyla anladim,üye olmadan bir kac siteyi ziyaret ettim,bir türlü istedigimi bulamiyordum, sonunda pes ettim anladigim tek sey vardi ben beceriksizlere benzeyen bir site aslinda ariyordum.

-Burda paylasilan sadece filmler ve muziklerle sinirli degil,saymakla bitmiyor,tutun avukatlik isleri olsun-Araba sorununuz olsun-Okulla alakali bilgiler olsun-Sifreli kanallar-Oyunlar-Programlar-EmeKlilik-borsa-Askerlik-Navigation alakali sorunlar -Telefonuzla alakali sorunlar,Ebayle-alis veris kendi aranizda-Banka -Pc sorunlari -IPTV ile alakali bilgiler yardimlar,daha aklima gelmeyen her türlü sorular aninda en dogru sekilde cevap almak mümkün.

-En güzel tarafi ise burda sadece görevli arkadaslar degilde burada her üye sanki burda görevliymis gibi herkes bildigi dalda birbirine yardimci olmaya calisiyor,iste bence buda beceriksizler neden bu kadar seviliyor ,neden bu kadar tutuluyor, ap acik nedenlerinden biri,buraya sadece görevliler degil en büyük yardimci olmaya calisan altin degerinde üyelere sahip.

-Sevgi Saygi en ön planda.

-Burda herkes birbirine iyi bir Dost ve Arkadas oluyor.

-Sitede kücük kardeslerimizin bulundugunuda düsünülerek hic bir sekilde Ayle ortami uymayan konulara ve paylasimlara asla ve asla müsade verilmiyor.

-Ben ne ögrendiysem burdaki görevli ve üyeleri sayesinde ögrendim.Iste bu yüzden her zaman ben bir beceriksizlerdenim ve bu yüzdende beceriksizler diyorum.

27. 8 kişi hakan1 üyemize teşekkür etti:

Moderator orhan-sude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun(g)/Trabzon/Android World/ Xiaomi Mi Fold 2
    Ettiği Teşekkür
    1,670
    406 mesaja 1,791 teşekkür aldı
    o Klavyeye bastigin Parmaklarina Agzina Yüregine saglik @hakan1 Hocam, senin kadar benimde düsüncem ayni..

önceleri teknolojiyle hicmi hic alakam yoktu..

yanilmiyorsam ilk buraya 2010'da Üye olamadigim zamanlari (Bayramdan Bayrama Üyelik acik), bi Arkadas tanistirip burayi, onun Nick'iyle giriyordum...

Arkadas ilk gösterdiginde, kendi Telefonuna burdan Uygulamalar, Naviler felan indiriyordu, yada yardim istiyordu Konu acip,

ve aaninda Cevaplar geliyordu...

Bendede ozamanlari Iphone 3GS vardi, ozamanlari yeni ve sadece onu biliyorduk,

Arkadasin Nick'ini kullanip kendim burda Konular actim ve Cevaplar aldim...

zaman gectikce, bu Beceriksizler cok hosuma gitti, burdaki Üyelerin yardim etmesi felan baya merak sardi..

ilk basta, heleki cok sevdigim ve Saydigim Üstadim IOS Bölümünden @Sene Hocamin bana cok cok yardimi dokunmustu, bunu hic unutamam..

Gün gectikce kendimi gelistirdim, sabahlara kadar Iphone hakkinda neler varsa ögrendim ve uyumadan I$e gittigim Günler oldu...

IOS Bölümünde Elimden geldigi kadar Bende yardimci oldum, az cok Paylasimlarim oldu...

sonra ise Arkadasin Nick'iyle girdigim Profil'i ''Yeni Üye'''den ''Tecrübeli Üye'' yaptik

dedim bu böyle olmaz, gercegi @karam Hocama anlatip, sükür kendi Nick'ime kavustum ''orhan-sude''

zamanla iPhone'u birakip, gectik Samsung S3 i9505 LTE'ye

altimizda Arabada var, ilk aklima saglam Navi Programi kurmak oldu..

bu sayedede cok degerli, benim icin büyük Navi Ustasi @garaveli Hocamla tanistim... Vallahi 1 Numara yardim sever Insan, hic geri cevirmedi beni sagolsun...

sonrada gectik Android Bölümüne, ve bana deger verip sagolsun ister Konularda, isterse özel Mesajlara @Prens66 Hocamda hic geri cevirmedi beni,

Android hakkinda cok seyler ögrendim @Prens66 Hocamin sayesinde, sagolsun ne Dertlerden kurtardi beni Telefon hakkinda, bu sayedede @Prens66 Hocamin verdigi Bilgileri sayesinde cok seyler ögrendim...

I$te, gelde sevme böyle yardim sever Üyeleri ve Modlari, inanin bende cok kötü asik oldum bu Board'un rengine ve Insanlarin sicakligina..

ne diyeyim, bastan beri sagolsun buranin Patronu @karam Hocamla süper konusuluyordu, her yazdiklarimda PM üzeri bilmek istediklerimlerin Cevabini aaninda aliyordum...

Admininden tut, Üyelerinden tut, Modlarindan tut, hepsi sicak Kanli Insanlardi, iste gelde sevme bu Boardu, benim icinde vazgecilmez oldu burasi..

ALLAH birdaha ayrilik göstermesin Arkadaslar

Sevgi ve Saygilarimla

orhan-sude
    Android Bölümü

29. 10 kişi orhan-sude üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    11 mesaja 24 teşekkür aldı
    hasta ilac meselesi gibi��aliskanlik yapiyor. aile ortami, kimsenin kimseyi rencide etmemesi vs, gercekten cok güzel bir platform

31. 4 kişi yarali/kurt üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye ZSworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,372
    149 mesaja 453 teşekkür aldı
    Tam oturmuş bir site beceriksizler hiç bir site yerini dolduramaz.

33. 3 kişi ZSworld üyemize teşekkür etti:

Üye egeli-20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BW Almanya
    Ettiği Teşekkür
    4,843
    18 mesaja 50 teşekkür aldı
    Aradigim herseyi bulabildigim ve gercekten beni tek mutlu eden Beceriksizler

35. 5 kişi egeli-20 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)