Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3237 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Beceriksizler?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator orhan-sude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun(g)/Trabzon/Android World/ Xiaomi Mi Fold 2
    Ettiği Teşekkür
    1,670
    406 mesaja 1,791 teşekkür aldı
    o Klavyeye bastigin Parmaklarina Agzina Yüregine saglik @hakan1 Hocam, senin kadar benimde düsüncem ayni..

önceleri teknolojiyle hicmi hic alakam yoktu..

yanilmiyorsam ilk buraya 2010'da Üye olamadigim zamanlari (Bayramdan Bayrama Üyelik acik), bi Arkadas tanistirip burayi, onun Nick'iyle giriyordum...

Arkadas ilk gösterdiginde, kendi Telefonuna burdan Uygulamalar, Naviler felan indiriyordu, yada yardim istiyordu Konu acip,

ve aaninda Cevaplar geliyordu...

Bendede ozamanlari Iphone 3GS vardi, ozamanlari yeni ve sadece onu biliyorduk,

Arkadasin Nick'ini kullanip kendim burda Konular actim ve Cevaplar aldim...

zaman gectikce, bu Beceriksizler cok hosuma gitti, burdaki Üyelerin yardim etmesi felan baya merak sardi..

ilk basta, heleki cok sevdigim ve Saydigim Üstadim IOS Bölümünden @Sene Hocamin bana cok cok yardimi dokunmustu, bunu hic unutamam..

Gün gectikce kendimi gelistirdim, sabahlara kadar Iphone hakkinda neler varsa ögrendim ve uyumadan I$e gittigim Günler oldu...

IOS Bölümünde Elimden geldigi kadar Bende yardimci oldum, az cok Paylasimlarim oldu...

sonra ise Arkadasin Nick'iyle girdigim Profil'i ''Yeni Üye'''den ''Tecrübeli Üye'' yaptik

dedim bu böyle olmaz, gercegi @karam Hocama anlatip, sükür kendi Nick'ime kavustum ''orhan-sude''

zamanla iPhone'u birakip, gectik Samsung S3 i9505 LTE'ye

altimizda Arabada var, ilk aklima saglam Navi Programi kurmak oldu..

bu sayedede cok degerli, benim icin büyük Navi Ustasi @garaveli Hocamla tanistim... Vallahi 1 Numara yardim sever Insan, hic geri cevirmedi beni sagolsun...

sonrada gectik Android Bölümüne, ve bana deger verip sagolsun ister Konularda, isterse özel Mesajlara @Prens66 Hocamda hic geri cevirmedi beni,

Android hakkinda cok seyler ögrendim @Prens66 Hocamin sayesinde, sagolsun ne Dertlerden kurtardi beni Telefon hakkinda, bu sayedede @Prens66 Hocamin verdigi Bilgileri sayesinde cok seyler ögrendim...

I$te, gelde sevme böyle yardim sever Üyeleri ve Modlari, inanin bende cok kötü asik oldum bu Board'un rengine ve Insanlarin sicakligina..

ne diyeyim, bastan beri sagolsun buranin Patronu @karam Hocamla süper konusuluyordu, her yazdiklarimda PM üzeri bilmek istediklerimlerin Cevabini aaninda aliyordum...

Admininden tut, Üyelerinden tut, Modlarindan tut, hepsi sicak Kanli Insanlardi, iste gelde sevme bu Boardu, benim icinde vazgecilmez oldu burasi..

ALLAH birdaha ayrilik göstermesin Arkadaslar

Sevgi ve Saygilarimla

orhan-sude
    Android Bölümü

2. 10 kişi orhan-sude üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)