Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2775 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir izin daha bitti sag salim döndük

Üye
    Ettiği Teşekkür
    151
    18 mesaja 46 teşekkür aldı

Bir izin daha bitti sag salim döndük

Slm arkadaslar basliktada belirtigim gibi bir izin daha bitti evimize sag salim döndük , pazar öglen 12 .00 de izmirden yola ciktim canakkaleye geldim lapsekiden karsiya gecmem icin 5 km gemi sirasi ni 3 saat bekledik inanilmaz bir kalabalik vardi , neyse karsiya gectik kapikule dolu oldugu icin pazarkule kapisindan gecis yaptim 5 dakika icinde gectim sonra yunan ayni sekilde 5 dakika sürmedi bile ve takip ettim sehir sofia bulgar yolu guzel ve sorunsuz bitti bulgarda bir benzinlikte 4 saat uyudum sonra sirp a girdim baya bir kalabalik vardi gümrük kontrolden cikmam 2 saat sürdü sonra hirvat üzeri dönüs yapmaya karar verdim hirvat yolu süper biraz pahali hirvat tada 4 saat uyudum baya bir soguk ve yagmur vardi , 16 ,50 otaban parasi var sonra slovenya 15 euro otoban parasi ve avusturya tünel parali derken almanya ya girdim , pasau dan sonra asaga yukari 90 km sonra guzel bir benzinci var orda da 5 saat uyudum tek söför olunca biraz zor oluyor neyse ordan sonra köln 515 km yazdi , inailmaz bir yogunluk her zamanki gibi her yer tamir ve radar deli oldum köln e kadar stau icinde bir almanya yolu gecti bugun sali saat öglen 12 .00 itibari ile evime 48 saate ulastim Vatanim cok guzel doyamadan geldik aklimiz orda kaldi yapacak bir sey yok saglik olsun izine gidecek olan herkese iyi yolculuklar dilerim saygilar..

2. Sponsor Reklam
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,207 teşekkür aldı
    Hosgeldın evıne

Güzel bılgılerın ıcın teşekkür ederım Arkadasım özellikle 3 sefer uyuduğunu belirtmen de uykusuz araç kullananlara ınsallah örnek olur..

Allah tüm Vatandaşlarınıza hayırlı dönüşler nasip etsin

4. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,914 mesaja 156,531 teşekkür aldı
    Verdigin Bilgiler icin Tesekkürler Arkadasim.

Ayrieten gecmis olsun ve Evine hosgeldin.

6. Memoli1976x üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    151
    18 mesaja 46 teşekkür aldı
    Memoli ustam , ben her zaman izin yolunda cok mola verir bol bol uykumu alip saglam bir sekilde Vatanima varmak isterim , orda yolumuzu bekleyen ailemiz var gec olsun temiz olsun mantigi ile arabamda tasidigim cocuklarimin esimin can güvenlikleri acisindan , uykumu iyi alarak kimsenin hayatini tehlikeye atmadan bir yolculuk yapmak isterim , yollarda cok kaza gördüm dikkatli olmak sart diye düsünüyorum , tüm gurbetci arkadaslarima iyi izinler dilerim saygilarimla ..

8. gizemm üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)