Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2823 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev almak istiyorum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Vallahi Rewe yine iyi veriyormus. Lidle bakiyorumda, kadinlari 1000 - 1100 Euroya calistiriyorlar. Yazik günah vallahi. Kadin mal mi yerlestirsin, kasayami baksin, temizlik mi yapsin. Resmen kölelik yapmislar.

Ama arkadasim para hersey degil. Tabiki parasiz birsey olmuyor. Allah herkese daha da cok versin. Benimkindende fazla versin. Ben acikca söyleyim mutlu oldum arkadasimiz 4000 Euro aylik aliyor diye. Ne güzel. Arkadasimizi belki okumus dokumustur, Allah'da böyle bir risk vermistir. Insallah daha da fazla olur.

Benim bir arakdasimin oglu vardi Realschulede. Notlari cok güzeldi. Biz Üniversite falan okur düsünürken, cocuk tutdur araba tamirciligi yapcam diye. Ben, arkadasim, dilimizde tüy bitti, etme tutma diye, cocuk dinlemedi. illaki araba tamircisi olcam diye her yere Bewerbung yazdi. Elide yatkin, zaten Hobbywerkstattda kücük araba tamiri falan yapiyordu arkadaslari ile.

Sonra baktik olmuyor. BMW'nin merkezine Bewerbung yazdirdik, oranin ayligi güzel diye. Adamlar teste falan cagirdi. Sonra Vorstellungsgespräche Hobbywerkstattdaki ara tamir ederkenki resimlerini falan götürdü yaninda. Adamlarin cok hosuna gitti. Dersler de iyi. Personalchef bir Meister cagirmis. Meistere sormus bu resimler acaba gercekmidir sence diye. Meister cocuga o yaptigi islerden bir kac soru soru soruyor. Bizimki tikir tikir cevapliyor. Personalchef hemen Kfz-Mechaniker olarak Lehre baslatti. Arkadasda razi oldu, BMW'nin ayligi güzel diye. Ama BMW'nin bir bayisinde calissa, yani Autohausda, bu maasin yarisini bile alamazdi.
    Konu Gercekler tarafından (07 Eylül 2016 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)