Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2801 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyaya ulaştık / Macaristan Asotthalom sınır kapısı

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı

Almanyaya ulaştık / Macaristan Asotthalom sınır kapısı

Arkadaslar Merhaba.

Öncelikle sağ salim Frankfurttaki evimize ulaşmış olduğumuzu belirtmek isterim.

Bulgara girerken biraz bekleme süresi oldu. Bulgaristanda yollarda sikinti yoktu. Giderken kuzey çevre yolunu tercih etmistim. Dönüste şehir içinden geldik. Sırbistana giriş yaklaşık yarım saat sürdü. Yollarda problem yok. Tek sıkıntıyı Asotthalom kapsininda yadadim. Vardigimizda önümüzde 6 araba vardi. Oh oh çektik. Boşuna cekmisiz. Ben ve eşim TR vatandaşıyiz. Kızlarım alman vatandaşı. Adam Türkler geçemez diyo. Buradan sadece EU, Sırp ve Macar vatandaşları geçebilir diyo. Polise ama sol kapıda eu vatandaşları ve sağ kapıda All Passports yazıyor diyorum, olmaz diyo. Ben ama Sırbistandan cikip Macaristana hersekilde girecem diyorun, olmaz diyor. Bakın bizim süresiz oturumumuz var diyorum, ha o kapıdan girmisim ha bu kapıdan diyorum, adam Nuh diyor peygamber demiyor. Bana Röszke kapısına git diyor. Bende pasaportlari aldım lanet olsun size dedim (içimden) ve bastım gaza ve ordan ayrildim..hemen internetten Tompa kapısının koordinasyonlarını buldum ve o kapiya yarım saatte vardık. Önümde 3 araba vardi. 10 dakikada sıra bize geldi. Polis bagajı actirdi. Sigara var mı diye sordu. Bende icmiyoruz dedim, bagaji kapattirdi ve bye bye dedi.

Yanlış bilmiyorsam burda bir kaç arkadaş Tr pasaportuyla geçiliyor demisti. TR pasaportu olanlar Asotthalom kapısını kullanmasın.

Geri kalan yolları biliyorsunuz anlatmama gerek yok. Tek sasirdigim Almanya A3. Bir kere bile Stau yoktu. Nasıl oldu anlamadım.
    Konu deli-kadir tarafından (29 Ağustos 2016 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

2. 6 kişi deli-kadir üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)