Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2769 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: privat kredi 10.000€

Tecrübeli Üye delitürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    308
    50 mesaja 75 teşekkür aldı

privat kredi 10.000€

Arkadaslar benim amcam Kendisi Emekli aylik 950€ aliyor..Kendisi yillar önceleri isyeri vardi ve bir muddet sonra zarara ugradi ve sufe ye dustu ..simdi ise kendisine TR de kullanmak uzre 10.000€ ihtiyaci var ve Kredi cekmek istiyor bu sartlarda kredi cekebilirmi...Tskler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    mümkün degil schufada olan birisinin kredi cekmesi
    saygilar

4. mercanadasi üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    bazi privat bankalar schufa de olsan bile veriyor kredi..
    internetten (google) arastirabilirsin..
    Konu talo176 tarafından (29 Ağustos 2016 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.

6. talo176 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    Schufada herkez var schufada isim geciyor diye banka verir vermez diye birsey yok. Benim bildigim herkezin schufa score % var ona göre veriyorlar belirli % düsük olursa risikosu cok diye vermezler. Yanlisim varsa özür.
    ve herkez senede 1defa bedava schufa selbstauskunft yapabilir
    Konu smarty55 tarafından (29 Ağustos 2016 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    203 mesaja 527 teşekkür aldı
    Alıntı delitürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim amcam Kendisi Emekli aylik 950€ aliyor..Kendisi yillar önceleri isyeri vardi ve bir muddet sonra zarara ugradi ve sufe ye dustu ..simdi ise kendisine TR de kullanmak uzre 10.000€ ihtiyaci var ve Kredi cekmek istiyor bu sartlarda kredi cekebilirmi...Tskler

Malesef usta hic ugrasmasin alamaz ben de emekliyim sufamda yok bana bile 40 dereden bahane üritiyorlar , bosuna ugrasmasin sadece zaman kaybi olur.

9. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Mister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    860
    140 mesaja 328 teşekkür aldı
    schufada borcun varsa kapatim 3 sene beklicen ondan sonra schufa scorun iyse cekebiliyorsun basima geldi ordan biliyorum

11. Mister üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye delitürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    308
    50 mesaja 75 teşekkür aldı
    Tesekkürler arkadaslar,,TVde bazi reklamlar cikiyor Schufada olsaniz dahi diye böyle reklamlar heralde pek inandirici degil anlasilan,,

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Alıntı delitürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana söyle cevap vereyim? Amcan olmasa sen bu kisiye kredi verirmisin? Vermezsin. Yiyecek kendisine parasi yok. Birde daha önce borclarina sadik kalmamis. Yas olmus 60 üzeri, banka deli mi?

Schaufsiz kredi yoktur. Schufasiz diye verenler teminat istiyor. Yada senden islem parasi alip sonra olmadi deyip konuyu kapatiyor.
    Konu Gercekler tarafından (29 Ağustos 2016 Saat 21:09 ) değiştirilmiştir.

14. Gercekler üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    93
    8 mesaja 11 teşekkür aldı
    bedava degil ben oglumun üniversite icin ev kiralamasi icin schufaya bas vurduk 29.90 aldilar

Tecrübeli Üye Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    192
    47 mesaja 79 teşekkür aldı
    Benim Evim var degeri 200000€ Kredi borcu yok kirada emekliyim! Banada 10000€ Kredi vermediler......
    emekli Maas 1000€ +800€ kira geliri
    Bilginize,
    Selamlar

Not: Kredi karti limitim var 12000€ +2900€ +3000€ Bunlar kredi sayiliyormus
    Konu Amca tarafından (31 Ağustos 2016 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Yeni basvurdum

Bende ayni durumdayim.sadece maxda veriyor.oda netto 850 € maasi olan kefil istiyor.ben kefil bulamadigim icin olmadi.
    Birde dikkat sakin myfinance ve lyon dinanz tan internette bir basvuruda buounma otamatik seni borclandiriyorlar.ben kredi cejecegim diye 250 birine 290 birine borclu kaldim.kucuk yazilari iokuyamadigimizdan otamatik evet dedigin icin borclaniyorsun ben yandim aiz yanmayin

18. Yildirim.a üyemize teşekkür edenler:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    Alıntı Amca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim Evim var degeri 200000€ Kredi borcu yok kirada emekliyim! Banada 10000€ Kredi vermediler......
    emekli Maas 1000€ +800€ kira geliri
    Bilginize,
    Selamlar

Not: Kredi karti limitim var 12000€ +2900€ +3000€ Bunlar kredi sayiliyormus
    Gayet normal. Senin 200000 € evinde olsa, 800 Euro kira gelirinde olsa, bunlar sadece kagit üzerinde degerler. Sen diyelim 10000 Euro ödemedin. Tamam evin var. Ama o evi hipotek etmesi icin dava acmasi lazim banka, avukat tutmasi lazim, sen itiraz edersen, mahmekemeye gidersin, üst mahkemye gidersin, üst-üst mahkemeye gidersin. Adam senden parayi alasiya kadar en az bes sene gecer. Bankayda masrafi cabasi. Bu aradas Allah gecinden versin ölürsen, mirascilar isin isine girecek...ugrasdur.

1000 Euroluk emekli ayligin aclik sinirindaki miktar oldugu icin ona el koyamiyorlar. Kiranada güvenmiliyorlar. Sen formalite icabi kiraciyi cikarirsin ozaman ne olacak diye düsünüyorlar. Banka senin borcunuda sigorta edemiyor. Ya yastan veya malüliyetden emeklisin. Sigorta risikoya girmek istemiyor.

Banka gayet mantikli karar vermis. Banka aninda paraya cevirebilecek garanti istiyor, tas tugla degil.

Ayrica acik söyleyim, Türklere kimse kredi vermek istiyor. Bir ton hain var aramizda, iki üc sene sonra iflas gösterip paranin üstüne yatip veya parayi alip Türkiye'ye kacan.
    Konu Gercekler tarafından (31 Ağustos 2016 Saat 19:20 ) değiştirilmiştir.

20. 2 kişi Gercekler üyemize teşekkür etti:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    Alıntı Yildirim.a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ayni durumdayim.sadece maxda veriyor.oda netto 850 € maasi olan kefil istiyor.ben kefil bulamadigim icin olmadi.
    Birde dikkat sakin myfinance ve lyon dinanz tan internette bir basvuruda buounma otamatik seni borclandiriyorlar.ben kredi cejecegim diye 250 birine 290 birine borclu kaldim.kucuk yazilari iokuyamadigimizdan otamatik evet dedigin icin borclaniyorsun ben yandim aiz yanmayin
    Bakin arkadaslar, normal bankalar haric, hepsi tefecidir. Maxda da ayni.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Kredi

Arkadaslar bir onceki mesajimda anlatmistim liyon finansa kredi talebinde bulundum imzaladim gonderdim.bana bir hafta sonra posta ile belfe gondermisler.posraneye gittim.297 euro yatirirsam belgeyi cereceklerini soylediler.bende kalsin geri adresine gonderin dedim acamadan geri gitti.sonra telefon actim bu liyon finazsa bu nedir dedim.islem parasiymis.ben kredi isteniyorum vaz gectim dedim hatta ogun bunlara email bile gonderdim ana karsilik gelmedi.ben vazgectigimi soyledim ana karsimdaki kisi olbilir ana bu islem parasini mecbur odeyeceksiniz dedi.oyle sacmalikmi olur dedim.siz bana kredimi verdiniz ben islem parasini odeyim.kanun boyle dedi .birde cok lakayit konusuyorlar bir calisana ben zer taraflari yok ja ja he he tabi tabi gibi kelimeler soyluyorlar odemessem bir sey olurmu acaba bana sanki odemes isem bir sey olmaz odersemde enayiyim gibi geliyor ne dersiniz

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Sagol arkadasim kanuna gore kredi islem ucretleri gecersizmis.ben saten o parayi odemedim.bana haberi tekrar mektup geliyor bir sey yapmama gerek varmi tani avukata verirlerse haksi cikarlar.zaten konusmuyorlar telefonu suratima bile kapattiklari oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)