Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2768 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ehliyet Hakkında bilgi lazim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    3 mesaja 17 teşekkür aldı

Ehliyet Hakkında bilgi lazim

Değerli Arkadaşlar,

ehliyet hakkında oğlumun büyük sorunu var,konuyu fazla uzun yazmaya gerek yok.
    Yazılıyı bir türlü başaramıyor birkaç kez girdi olmadı yazılı imtihandan çok korkuyor.
    Bu konu hakkında yardım edebilecek,Arkadaşlar var ise lütfen bana özelden yaza bilirse memnun olurum.
    Kaldığım yer Bielefelde yakın,bu çevrede yardmcı olabilecek Arkadaşlar var ise çok isabetli olur.
    Aslında bu tür işler hiç bana göre değil,maalesef bu yola evlat hatırı için gireceğiz.
    İlginize ve alakanıza şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

2. Sponsor Reklam
    Üye RxCet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5
    12 mesaja 13 teşekkür aldı
    Usta cocugun yazililardan korkusu var ise o korkusunu yenmek icin caba göstermen gerekir. Diger türlü yazdiklarindan anladigim kadariyla parali ehliyet alma isine veya torpil ile alma isine hic girme.

Bence cocugun da gelecegini düsünerek profosyonel yardim almasi gerekiyor. Neden kazanamiyor sinavi heycanindanmi ? Sorularimi anlamiyor ? Bildiklerinimi unutuyor ?

4. RxCet üyemize teşekkür edenler:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,731
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Usta arabayla sürerken trafik isaretlerini sürekli anlatmani öneririm, ben kizim daha 16 yasindayken baslamistim bunu yapmaya ve müthis yarari olmustu.Canli örnegini görmek, aciklamasini dinlemek cok daha etkili ve akilda kalici oluyor, ayni zamanda ne anlama geldigini de kavramasina yardimci oluyor.
    Ögrenirken basardigi sorularin önüne isaret koysun ve artik o sorulari imtihana girecegi zamana kadar hic okumasin, bu sekilde bilmedikleri giderek azaldigindan kendisini kavrayamadigi sorulara yöneltecektir.Hangi soruda takiliyorsa en cok onlara kafa yorsun.

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Sanirim üc dört sene önce veya biraz daha fazla NRW de rüsvet olayi patlak verdi,sorumlularini ve bu Fahrschulelerden ehliyet alan kisileri bir bir belirlediler cezaya carptirdilar.En iyisi hicbir isin hiylesine kacmamakta yarar var.Aksi halde bir gün ayagimiza muhakkak dolasabilir.Herseyde bir hayir vardir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    38
    23 mesaja 28 teşekkür aldı
    Oncelikle Slm.

Belliki cocuk hryecan yapiyor.
    Eskiden fahrschuleye 100€ veriyordun yazilida ufak tefek yardim ediyorlardi halan varmi arastir derim.
    Yanlis anlasilma olmasin herhangi bir harac falan yedirme Olayi Degil. Eskiden boleydi.

Bir baska alternativ misal benim hanimda heyecan yapiyordu eczaneden onu sakinlestirecek hap almistim ama sorma ne hapi oldugunu bilmiyorum aradan seneler gecti.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    iyide bu çocuk yarın trafiğe çıkınca heyecan yapıp 4-5 kişiyi ezerse napacaksınız ??

kusura bakmayın ama bi bir psikolojik sorundur ..Trafiğe çıkması ne kadar uygundur bilemem ...

9. 4 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    38
    23 mesaja 28 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide bu çocuk yarın trafiğe çıkınca heyecan yapıp 4-5 kişiyi ezerse napacaksınız ?? kusura bakmayın ama bi bir psikolojik sorundur ..Trafiğe çıkması ne kadar uygundur bilemem ...

Arkadasim heyecani sirf sanki yazililarda gibi. Tabiki bunun gerekli Yerlere basvurup yardim Almasi gerekir.
    Benim esimde boyle sadece yazili heyecaniydi.

Üye Starterbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    Benim oglumdada bu problem var gerekli yer nereki basvuralim

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Slm arkadaslar,
    3 arkadas a yardim etmistim.. onlarda baya korkuyordu ve güncel olan pc icin fahrschulbogen aldirmistim.. 2 gün calistik 2 kisi 0 punktefehler digeri de 5 punktefehler ile basardilar..
    Yani demek istedigim, beraber (baba ogul) yogun pratik ederseniz, o zaman kolayikla basarabilirler..

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Korku konusunda detaylari bilmeden ahkam kesmek yanlis olurda, ehliyet alma konusunda sikinti yasayanlarin nrw de oturanlar icin essen, dortmund, köln civarlarinda ferienfahrschule lere gidip ehliyetlerini aldiklarini cok duydum, belkide bielefeld dede vardir netten arastirmak gerek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)