Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2816 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurt dışından araç getiren emekliler için yeni düzenleme uygulama 01.09.2016

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Merhbalar,

Yani ben emekli biri olarak, iki senem dodumu bulgara giris cikis yapinca tekrar iki sene uzatiliyormu? Yada benmi olayi yanlis anladim!!

Cevaplarinizi bekliyorum...Tesekkürler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı Bence Deger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhbalar,

Yani ben emekli biri olarak, iki senem dodumu bulgara giris cikis yapinca tekrar iki sene uzatiliyormu? Yada benmi olayi yanlis anladim!!

Cevaplarinizi bekliyorum...Tesekkürler
    öyle Bulgara girip çıkma diye bir şey yok zaten olmamıştır .. bunlar kahvelerde cami köşelerinde anlatılan fasa fisolardır

sadece ilk defa gelişlerde 185 gün şartı yoktur kaldırılmıştır

730 dolduktan sonra arabayı tekrar yurtdışına çıkarmanız ve tekrar sokmak için 185 gün beklemeniz gerekiyor

24 ayını doldurup yurtdışına çakanlara ve 185 günü doldurmadan gelenlere senede bir ay izin verilecektir
    Konu hOrOz tarafından (09 Eylül 2016 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

4. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Simdi.babam.türkiyeye.araba.götürdügünde.bana.veka let.vermis.olsa.babamin.götürdügü.arabayi.sürebili rmiyim.cevab.bekliyorum.selamlar

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Alıntı Hasan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi.babam.türkiyeye.araba.götürdügünde.bana.veka let.vermis.olsa.babamin.götürdügü.arabayi.sürebili rmiyim.cevab.bekliyorum.selamlar
    La havle! Bize Devletimiz tarafindan taninan bu güzel kolayliklari neden bu kadar cabuk sulandiriyoruz anlamak imkansiz.Cok akilliyiz canim cok (Gelde simdi rahmetli Aziz Nesin'in lafini anma (Bir toplantida kendisine sormuslar nedir bu milletin ahvali? -Ne diyem yüzde 60 aptaldir. Muhatabi kizmis bu lafa. "Tamam tamam sözümü geri aldim yüzde 40 akillidir.) Demem o ki biz bir zamanlar Almanya'daki sigara otomatlarina bir Mark boyutunda buz atip sigara cekmisiz.Hey alam yaf milletler Ay'a gidiyorlar.Arkadasim senin sorunu cevaplamayi unuttuk bu arada hakkini helal et.Emeklilere taninan bu haktan sadece kendisi yararlanabilir hatta ve hatta emeklinin arabasini sadece kendisi kullanabilir yakalarlarsa büyük cezasi var haberinde olsun.

7. ALSANCAK-35 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    18 mesaja 31 teşekkür aldı
    Arkadas yanilmiyorsam 1.ci derecedeki yakinlar yani kari, koca ve cocuklar kullanabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)