Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2823 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurt dışından araç getiren emekliler için yeni düzenleme uygulama 01.09.2016

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,447 mesaja 9,795 teşekkür aldı
    Alıntı maho33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam cevaplarin icin sagol ama ben anlatamadim hala ...... ben arabayi kimseye birakmiyorum ki diyelim ki ben bu ay sonu turkiye araba göturdum gumrugede dedim bu araba yi burda iki yil birakmak istiyorum gerekli evraklari yaptirdim ben bir ay sonra arabayi kimseye birakmadan garaja koyup ucakla geri gelemezmiyim illahi arabayida mi cikarmam lazim yada gumruge birakmam lazim o zaman ne anladik bu iki yil muhabbeti ni ustam adamlar gidiyor arabalari turkiyeye birakiyor her gittiklerinde kullaniyor sonra garaja koyup geliyorlar iki yilda bitmeden gidip cikariyorlar ben böyle biliyordum
    senin yukarıda anlattığın olayda arkadaş hata yapmış kendi kafasına göre arabayı bırakmış ve yurtdışına çıkmış
    böyle haller de ceza gerektiriyor

keşke zahmet edip yazdiğım linki okusaydın

bırakabilirsin ama önce izin alınması gerek ve kimsenin kullanmayacağına (eş ve çocuklar dahil ) dair taahhüt edilmesi gerek

yoksa ya araç çıkarılacak yada gümrüğe terkedilecek ( bu arada dikkat edilecek bir nokta da arabanın yeterli TÜV ü olması )

Konu hOrOz tarafından (09 Eylül 2017 Saat 09:06 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)